Аудит доходів, витрат та фінансових результатів господарської діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr503)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність доходів, витрат та фінансових результатів господарської діяльності підприємств
2. Аудит доходів, витрат та фінансових результатів господарської діяльності підприємств як функція управління
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту доходів, витрат та фінансових результатів господарської діяльності підприємств
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Планування процесу аудиту доходів, витрат та фінансових результатів господарської діяльності підприємств
6. Методика аудиту доходів, витрат та фінансових результатів господарської діяльності підприємств
7. Методика аудиту доходів, витрат та фінансових результатів господарської діяльності підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю доходів, витрат та фінансових результатів господарської діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит доходів, витрат та фінансових результатів господарської діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: передмова, теоретичні пункти і методичні основи, висновок, список застосованих джерел і додаткові матеріали.

В преамбулі висунуто актуальність теми курсового дослідження і мету і завдання проекту, визначено предмети та об’єкт і інформативні матеріали й методологічні прийоми й наукову новизну дослідження.

У концептуальному розділі наведено теоретико-методичний зміст предмету роботи, оцінку ступеню розробки досліджуваних проблем вітчизняними та закордонними науковцями, визнання і доказ необхідності особистого напряму опрацювання проблеми і аналіз нормативної бази, наукової літератури й зроблена аналітика становища побудови управління фірми, охарактеризовані його загальні дані діяльності й ресурсів у русі за останні три роки і майбутнє розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом та за певними напрямами і оцінювання відносно запасів покращання ефективності поведінки компанії.

У аналітичній частині обстежено складання програми інспектування та методику контролю доходів, витрат та фінансових результатів господарської діяльності підприємств, розроблено систему фінансового обліку в підприємстві, методику внутрішнього контролювання й виведення наслідків ревізії, складання висновку перевірки.

У висновку обстежено результати проведеного досліду за ідеєю курсового дослідження і представлені путі стосовно вдосконалення контролю доходів, витрат та фінансових результатів господарської діяльності підприємств.

Список використаної літератури укладається з матеріалів, що використовувались при розгляді тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на номер літератури в реєстрі.

У додаткових матеріалах показані складені автором конфігурації документів, форма №1 й звіт про сукупний дохід з статистичної звітності підприємства та аналітичні таблиці а також первинні результати оцінювальних обчислень а також інакші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний згідно із методичкою вищому навчальному закладі, де він захищався, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Представлена курсова робота була вже благополучно захищена у українському ВУЗі. Її можна застосовувати як стандарт для створення особистої курсової роботи або для глибшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.