Аудит соціального страхування підприємства

Курсова робота (код: kr504)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика соціального страхування підприємств
2. Сутність аудиту соціального страхування підприємств
3. Нормативно-правове регулювання аудиту соціального страхування підприємств і огляд спеціальної літератури
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту соціального страхування підприємств
6. Методика аудиту соціального страхування підприємств
7. Методика аудиту соціального страхування підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю соціального страхування підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота містить преамбула і концептуальні пункти і практичні бази й висновки і пропозиції, регістр застосованих джерел і додаток.

В вступі з'ясовано вагомість тематики курсового дослідження та мету та завдання проекту й сформульовано предмет та об’єкт, інформаційну базу і методи і наукову новизну дослідження.

В концептуальній частині розроблено практичний зміст об’єкту дослідження, оцінку міри розкриття досліджуваних проблем українськими та іноземними науковцями, визначення і доказ потреби свого напряму вивчення питання й оцінку законодавства і бази й наукових джерел й подана оцінка стану структури менеджменту підприємства й оцінені його основні дані діяльності і активу і пасиву в русі за останні 3-4 роки, майбутнє господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому й за окремими курсами й оцінки відносно запасів покращання якості поведінки компанії.

У аналітичній частині обстежено організацію інспектування та здійснення аудиту соціального страхування підприємств й опрацьовано систему бухобліку в товаристві й методику внутрішньогосподарського контролю та реалізація результатів контролю й складання висновку контролю.

В висновках і пропозиціях сформульовано результати проведеного вивчення за задумом курсового дослідження і виставлені напрями стосовно удосконалення аудиту соціального страхування підприємств.

Список використаних джерел складається із матеріалів, які використовувались при розгляді проблеми. По тексту курсовика проставлені посилання на число літератури у регістрі.

В додатках показані складені автором конфігурації документів, баланси і звіт про фінансові результати з фінансової звітності компанії й інформативні табличні матеріали і попередні результати оцінювальних обрахунків і інакші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик написаний відповідно із методологічними рекомендаціями ВИШі, в якому він був зданий, а також згідно до правил МОН України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу менеджменту. Запропонована курсова робота була вже благополучно захищена в провідному ВУЗі. Її можливо вживати як приклад для написання Вашої курсової роботи або для точнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.