Аудит розрахунків з фондами соціального страхування підприємства

Курсова робота (код: kr505)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення розрахунків з фондами соціального страхування підприємств
2. Місце аудиту розрахунків з фондами соціального страхування підприємств в системі контролю
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту розрахунків з фондами соціального страхування підприємств
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту розрахунків з фондами соціального страхування підприємств
6. Проведення аудиту розрахунків з фондами соціального страхування підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту розрахунків з фондами соціального страхування підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахунків з фондами соціального страхування підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота розподіляється на: передмова, а також теоретичні пункти і практичні основи, а також висновки і пропозиції, регістр застосованих джерел і додаткові матеріали.

У вступі обстежено вагомість теми курсової роботи та мету, завдання роботи, вивчено предмет і об’єкт і інформаційну базу і методи й наукову новизну дослідження.

В концептуальному пункті роз'яснено економічну характеристику об’єкту курсової, аналіз рівня розробки цих проблем українськими та закордонними ученими, визнання і обгрунтування потреби особистого напряму вивчення питання і характеристику нормативної основи і професійної літератури, зроблена оцінка стану структури управління суб’єкта господарювання й охарактеризовані його головні статті діяльності й ресурсів в динаміці за колишні три роки та перспективи господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому і за конкретними напрямами та враження щодо резервів підвищення якості функціонування суб’єкта господарювання.

В методологічній частині опрацьовано організацію контролю і методику аудиту розрахунків з фондами соціального страхування підприємств й досліджено систему бухобліку в організації і методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація результатів контролю, складання висновку контролю.

У висновках і пропозиціях висвітлено наслідки проведеного опрацювання за темою курсового дослідження й описані шляхи для вдосконалення перевірки розрахунків з фондами соціального страхування підприємств.

Перелік використаних джерел збирається з матеріалів, які використовувались при дослідженні теми. По тексту курсовика вставлені посилання на номер літератури у списку.

В додаткових матеріалах представлені розроблені автором шаблони документів, баланси та звіт про сукупний дохід з статистичної звітності підприємства та аналітичні табличні матеріали та поточні наслідки аналітичних розрахунків та інакші матеріали, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно з методологічними рекомендаціями університеті, в якому він був захищений, а також згідно до правил МОН України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Запропонована курсова робота була вже якісно захищена у провідному університеті. Її можна використовувати як зразок для виготовлення своєї курсової роботи чи для глибшого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.