Аудит прибутку і рентабельності підприємства

Курсова робота (код: kr506)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення прибутку і рентабельності підприємств
2. Аудит прибутку і рентабельності підприємств в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту прибутку і рентабельності підприємств
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація аудиту прибутку і рентабельності підприємств
6. Процес аудиту прибутку і рентабельності підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту прибутку і рентабельності підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю прибутку і рентабельності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит прибутку і рентабельності"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота розподіляється на: вступ та теоретичні бази і аналітичні частини, висновки і пропозиції, реєстр застосованих джерел, додатки.

В преамбулі розкрито важливість тематики курсового проекту і мету та задачі дослідження і опрацьовано предмет, об’єкт й інформативні матеріали, методичний спосіб, наукову новизну дослідження.

У концептуальній частині оглянуто методичну суть об’єкту курсової, оцінку міри опрацювання поточних тем нашими та іноземними ученими, визнання і доведення потреби власного напрямку вивчення питання і огляд права і бази й наукової літератури, подана характеристика стану побудови управління фірми та проаналізовані його головні дані діяльності та активу і пасиву в русі за останні 3-4 роки та перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому і за певними напрямами і враження відносно ресурсів підвищення ефективності роботи фірми.

У дослідній частині розглянуто організацію інспектування й здійснення перевірки прибутку і рентабельності підприємств та охарактеризовано систему бухобліку в підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролювання, узагальнення результатів контролю, складання висновку перевірки.

В висновку представлено наслідки зробленого дослідження за задумом курсового дослідження й окреслені шляхи для покращення перевірки прибутку і рентабельності підприємств.

Реєстр застосованої літератури укладається з матеріалів, які використовувались при вивченні проблеми. За текстом курсовика вставлені посилання на число джерела в регістрі.

У додатку надані створені студентом конфігурації документів, баланс, звіт про фінансові результати із фінансової звітності товариства та оцінювальні табличні матеріали й первинні результати оцінювальних обрахунків й другі матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик створений відповідно із методичкою ВИШі, в якому він був захищений, а також згідно до вимог МОН України. За текстом зображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Надана курсова робота була уже благополучно складена у київському університеті. Її можна споживати як шаблон для виготовлення особистої курсової роботи чи для точнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.