Аудит поточної дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr507)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика поточної дебіторської заборгованості підприємств
2. Сутність аудиту поточної дебіторської заборгованості підприємств
3. Нормативно-правове регулювання аудиту поточної дебіторської заборгованості підприємств і огляд спеціальної літератури
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту поточної дебіторської заборгованості підприємств
6. Проведення аудиту поточної дебіторської заборгованості підприємств
7. Аудит поточної дебіторської заборгованості підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю поточної дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит поточної дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота включає введення, концептуальні пункти, а також методичні основи, а також висновок, перелік вживаних джерел і доповнення.

В вступі оцінено важливість теми курсового дослідження й ціль і задачі роботи і наведено предмет, об’єкти, інформаційну базу й методичний спосіб та отримані результати проекту.

В концептуальній частині визначено методичну характеристику предмету курсової, аналіз міри опрацювання поточних тем вітчизняними та закордонними вченими, визнання і доведення доцільності власного напряму вивчення питання, характеристику права і підстави та спеціальних джерел та висунута оцінка системи конструкції управління компанії і оцінені його головні статті діяльності та ресурсів у русі за попередні 3-4 роки й перспективи господарювання товариства в цілому й за конкретними сторонами й оцінку стосовно запасів підвищення якості поведінки компанії.

В методологічній частині надано систему контролю і проведення контролю поточної дебіторської заборгованості підприємств й висвітлено систему фінансового обліку у компанії та методику внутрішньогосподарського контролю і виведення результатів перевірки і складання звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях визначено наслідки виконаного опрацювання за темою курсової роботи й представлені напрями стосовно покращання перевірки поточної дебіторської заборгованості підприємств.

Список вживаних джерел складається із матеріалів, що були використані при вивченні тематики. По тексту роботи проставлені виноски на число літератури в переліку.

В додатку представлені складені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про фінансові результати із статистичних звітів компанії і оцінювальні таблиці, загальні наслідки оцінювальних обчислень й інакші матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений згідно з методичними рекомендаціями університеті, в котрому він захищався, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Запропонована курсова робота була вже якісно захищена у українському інституті. Її можна вживати як зразок для створення Вашої курсової роботи чи для глибшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.