Аудит позикового капіталу підприємства

Курсова робота (код: kr508)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення позикового капіталу підприємств
2. Місце аудиту позикового капіталу підприємств в системі контролю
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Планування процесу аудиту позикового капіталу підприємств
6. Проведення аудиту позикового капіталу підприємств
7. Аудит позикового капіталу підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю позикового капіталу підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота містить передмова та теоретичні рубрики та аналітичні частини та висновок, регістр застосованих джерел і додаткові матеріали.

У преамбулі простежено значення теми курсової роботи, ціль, задачі роботи, надано предмет і об’єкт і інформаційну базу, методи та напрямки апробації роботи.

У теоретичній рубриці сформульовано методичний зміст об’єкту дослідження, аналіз ступеню розкриття поточних тем нашими та іноземними ученими, визнання і доказ вимоги власного напряму дослідження теми та обстеження законодавства і підстави і спеціальної літератури та зроблена аналітика становища побудови менеджменту товариства й охарактеризовані його головні статті діяльності й ресурсів у динаміці за останні 3-4 роки і перспектива господарювання фірми загалом і за конкретними напрямами та оцінку стосовно можливостей покращення якості роботи товариства.

В дослідному пункті висунуто планування контролю і здійснення контролю позикового капіталу підприємств і охарактеризовано систему бухгалтерського обліку в фірмі та методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація наслідків перевірки, складення висновку аудиту.

В висновку висвітлено результати здійсненого вивчення за задумом курсової роботи, представлені путі для вдосконалення аудиту позикового капіталу підприємств.

Перелік застосованої літератури укладається з матеріалів, які були використані при розгляді тематики. За текстом роботи вставлені посилання на номер джерела у переліку.

В додаткових матеріалах виставлені складені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіти про фінансові результати з річних звітів суб’єкта господарювання й оцінювальні таблиці і загальні результати аналітичних розрахунків й інші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно із методикою ВУЗу, в котрому він був захищений, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку керування. Приведена курсова робота була вже вдало захищена в провідному ВУЗі. Її можливо застосовувати як стандарт для виготовлення Вашої курсової роботи або для глибшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.