Аудит основної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr509)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення основної діяльності підприємств
2. Сутність аудиту основної діяльності підприємств
3. Законодавча база і література з аудиту основної діяльності підприємств
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Організація аудиту основної діяльності підприємств
6. Методика аудиту основної діяльності підприємств
7. Методика аудиту основної діяльності підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю основної діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота структурується на: вступ та концептуальні пункти і аудиторські бази, а також висновок, реєстр застосованих джерел та доповнення.

В введенні висунуто актуальність теми курсового проекту, ціль, задачі проекту й окреслено предмети й об’єкти та інформацію, методологічні прийоми та загальну характеристику дослідження.

У концептуальному пункті висунуто загальну характеристику об’єкту роботи, розгляд міри опрацювання поточних тем українськими та зарубіжними ученими, визначення і підтвердження потреби особистого напрямку опрацювання проблеми, характеристику правової основи й спеціальних джерел й зроблена аналітика порядку структури керування фірми, охарактеризовані його основні статті господарювання і ресурсів в динаміці за попередні 3-4 роки й можливості господарювання компанії взагалі і за конкретними курсами та оцінки відносно запасів підвищення якості поведінки компанії.

В аналітичній рубриці вивчено організацію контролю й проведення перевірки основної діяльності підприємств й простежено систему фінансового обліку у фірмі та методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення результатів контролю й написання звіту контролю.

У висновку обстежено результати реалізованого досліду за задумом курсового проекту, описані шляхи відносно покращання контролю основної діяльності підприємств.

Список вживаної літератури складається з матеріалів, які використовувались при дослідженні теми. По тексту роботи проставлені посилання на номер джерела в реєстрі.

В додатках представлені створені студентом форми документів, баланси і звіти про фінансові результати із річних звітів фірми, оцінювальні табличні матеріали, загальні наслідки аналітичних обрахунків й інакші матеріали, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний відповідно із методикою ВИШі, де він захищався, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Пропонована курсова робота була уже вдало складена у столичному ВУЗі. Її можливо споживати як зразок для виготовлення своєї курсової роботи чи для точнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.