Аудит оренди підприємства

Курсова робота (код: kr510)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення оренди підприємств
2. Аудит оренди підприємств в системі управління підприємством
3. Законодавча база і література з аудиту оренди підприємств
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація аудиту оренди підприємств
6. Процес аудиту оренди підприємств
7. Аудит оренди підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю оренди підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота розподіляється на: преамбула, концептуальні пункти та контрольні розділи, а також висновки і пропозиції, перелік застосованих джерел й додаток.

У преамбулі вивчено роль теми курсового проекту й ціль і завдання дослідження та оглянуто предмети й об’єкт та інформаційну базу і методичний спосіб та напрямки апробації проекту.

В теоретичному пункті представлено економічну суть об’єкту курсової, оцінку міри опрацювання цих проблем українськими та закордонними науковцями, визначення і доведення доцільності власного напряму вивчення питання, характеристику правової підстави, професійної літератури, складена аналітика системи побудови керування суб’єкта господарювання, оцінені його головні статті діяльності, ресурсів в русі за колишні три роки й перспективи господарювання товариства загалом і за відокремленими шляхами та враження щодо можливостей покращення якості поведінки компанії.

У дослідному пункті висунуто планування інспектування та методику аудиту оренди підприємств та з'ясовано систему бухгалтерського обліку у компанії й методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення результатів контролю, складення звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях надано результати зробленого вивчення за ідеєю курсової роботи й виставлені напрями відносно удосконалення перевірки оренди підприємств.

Регістр використаних джерел складається з матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. За текстом роботи вставлені виноски на число джерела у переліку.

В додатку виставлені розроблені студентом конфігурації документів, форма №1 та форма №2 з фінансової звітності суб’єкта господарювання й оцінювальні табличні матеріали а також поточні наслідки аналітичних обрахунків і другі матеріали, вживані в курсовій роботі.

Курсовик створений узгоджено із методологічними рекомендаціями ВУЗу, в якому він був зданий, а також відповідно до установ МОН України. По тексту надані ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Поточна курсова робота була уже вдало захищена в київському університеті. Її можливо застосовувати як приклад для створення своєї курсової роботи або для глибшого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.