Аудит операцій з іноземною валютою підприємства

Курсова робота (код: kr511)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика операцій з іноземною валютою підприємств
2. Місце аудиту операцій з іноземною валютою підприємств в системі контролю
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту операцій з іноземною валютою підприємств
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту операцій з іноземною валютою підприємств
6. Проведення аудиту операцій з іноземною валютою підприємств
7. Методика аудиту операцій з іноземною валютою підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операцій з іноземною валютою підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота включає введення та концептуальні пункти і прикладні бази, а також висновки і пропозиції, регістр застосованої літератури, доповнення.

У вступі простежено актуальність тематики курсової роботи та ціль й задачі дослідження та охарактеризовано предмет та об’єкт і інформативні матеріали і методичні засоби і отримані результати проекту.

У концептуальному розділі представлено теоретико-методичний зміст предмету роботи, аналіз ступеню розробки цих тем вітчизняними та закордонними фахівцями, визнання і доведення необхідності особистого напрямку опрацювання питання та аналіз правової бази, фахової літератури і надана аналітика порядку побудови управління суб’єкта господарської діяльності, охарактеризовані його загальні показники діяльності й балансу у динаміці за колишні 3-4 періоди і майбутнє господарювання компанії взагалі, за окремими напрямами і враження відносно ресурсів покращання ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У методологічній частині надано систему інспектування, здійснення перевірки операцій з іноземною валютою підприємств і визначено систему фінансового обліку в товаристві та методику внутрішньогосподарського контролювання та виведення результатів перевірки та написання звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях висвітлено наслідки проведеного дослідження за темою курсової роботи й репрезентовані путі для удосконалення перевірки операцій з іноземною валютою підприємств.

Регістр вживаних джерел укладається з матеріалів, які були використані при вивченні тематики. По тексту курсовика вставлені виноски на число джерела у списку.

У додатку надані створені студентом конфігурації документів, форма №1 й форма №2 з статистичних звітів підприємства, інформативні таблиці і первинні результати аналітичних розрахунків і інші матеріали, вживані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено з методологією вищому навчальному закладі, в якому він захищався, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Запропонована курсова робота була вже благополучно складена у українському університеті. Її можна використовувати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для глибшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.