Аудит операцій з акціями, облігаціями, векселями і іншими цінними паперами

Курсова робота (код: kr512)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операцій з акціями, облігаціями, векселями і іншими цінними паперами
2. Місце аудиту операцій з акціями, облігаціями, векселями і іншими цінними паперами в системі контролю
3. Законодавча база і література з аудиту операцій з акціями, облігаціями, векселями і іншими цінними паперами
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Планування процесу аудиту операцій з акціями, облігаціями, векселями і іншими цінними паперами
6. Проведення аудиту операцій з акціями, облігаціями, векселями і іншими цінними паперами
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту операцій з акціями, облігаціями, векселями і іншими цінними паперами
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операцій з акціями, облігаціями, векселями і іншими цінними паперами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має такі розділи як передмова та концептуальні бази і контрольні основи, висновок, перелік використаної літератури, додаток.

У вступі оглянуто значення тематики курсового дослідження і ціль і завдання дослідження й висвітлено предмети і об’єкти та інформаційну базу і методи, загальну характеристику проекту.

У концептуальній рубриці розглянуто методичну суть об’єкту роботи, оцінку ступеню опрацювання поточних питань українськими та закордонними вченими, визначення і обгрунтування вимоги свого напряму вивчення теми, обстеження права і підстави й фахової літератури, надана оцінка порядку конструкції менеджменту фірми і оцінені його основні статті господарювання і ресурсів у динаміці за останні три роки й перспектива діяльності компанії загалом й за відокремленими шляхами і оцінку відносно запасів підвищення ефективності роботи товариства.

В методологічному розділі оглянуто складання програми контролю та методологію контролю операцій з акціями, облігаціями, векселями і іншими цінними паперами і сформульовано систему фінансового обліку в організації й методику внутрішньогосподарського контролювання і узагальнення наслідків контролю і написання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях надано результати зробленого вивчення за замислом курсової роботи та описані напрями стосовно удосконалення аудиту операцій з акціями, облігаціями, векселями і іншими цінними паперами.

Регістр застосованої літератури укладається з матеріалів, що використовувались при вивченні проблеми. По тексту курсовика вставлені виноски на число джерела в регістрі.

У додатках надані розроблені автором конфігурації документів, баланс й форма №2 із річних звітів компанії та аналітичні табличні матеріали а також поточні результати оцінювальних обчислень а також другі матеріали, використані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено з методичними рекомендаціями ВИШі, в котрому він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Ця курсова робота була уже якісно здана в українському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як стандарт для виготовлення своєї курсової роботи або для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.