Аудит немонетарних активів підприємства

Курсова робота (код: kr513)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення немонетарних активів підприємств
2. Аудит немонетарних активів підприємств в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту немонетарних активів підприємств
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Планування процесу аудиту немонетарних активів підприємств
6. Методика аудиту немонетарних активів підприємств
7. Методика аудиту немонетарних активів підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю немонетарних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота включає вступ, теоретичні бази, а також практичні бази, висновок, реєстр використаної літератури і доповнення.

У вступі надано роль теми курсової роботи, ціль й завдання дослідження й оглянуто предмет і об’єкти й інформативні матеріали і методичні засоби і отримані результати дослідження.

У концептуальному розділі висвітлено економічну характеристику предмету курсової, оцінку рівня розкриття поточних проблем українськими та іноземними фахівцями, визнання і доказ доцільності особистого напрямку дослідження проблеми та обстеження законодавства і бази й спеціальних джерел і подана аналітика стану побудови менеджменту підприємства й проаналізовані його основні показники діяльності й активу і пасиву у русі за попередні 3-4 періоди, перспектива діяльності товариства в цілому, за деякими курсами, оцінку відносно ресурсів покращання якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.

В практичному пункті з'ясовано складання програми інспектування й здійснення аудиту немонетарних активів підприємств й окреслено систему бухгалтерського обліку у підприємстві, методику внутрішнього контролю і реалізація наслідків перевірки та складення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях опрацьовано результати зробленого вивчення за замислом курсової роботи, висунуті пропозиції для вдосконалення аудиту немонетарних активів підприємств.

Регістр застосованої літератури складається із матеріалів, що використовувались при вивченні тематики. По тексту роботи проставлені виноски на число джерела в регістрі.

В додаткових матеріалах виставлені розроблені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про сукупний дохід із статистичної звітності суб’єкта господарювання й оцінювальні табличні матеріали, первинні наслідки аналітичних розрахунків і другі матеріали, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено з методологією вищому навчальному закладі, в котрому він захищався, а також відповідно до установ МОН України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Пропонована курсова робота була вже якісно складена у українському ВУЗі. Її можна вживати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи чи для більшого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.