Аудит матеріальних запасів підприємства

Курсова робота (код: kr514)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних запасів підприємств
2. Місце аудиту матеріальних запасів підприємств в системі контролю
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту матеріальних запасів підприємств
6. Процес аудиту матеріальних запасів підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту матеріальних запасів підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю матеріальних запасів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит матеріальних запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота містить вступ, теоретичні рубрики й аналітичні розділи, а також висновки і пропозиції, реєстр використаної літератури, додаток.

У введенні окреслено актуальність тематики курсового проекту й ціль, задачі проекту, представлено предмети і об’єкт й інформаційні бази, методичні засоби, отримані результати дослідження.

У першому розділі проаналізовано теоретико-методичний зміст предмету дослідження, розгляд рівня розробки досліджуваних питань вітчизняними та зарубіжними ученими, визнання і доказ вимоги свого напряму вивчення питання і перегляд законодавства і основи, фахових джерел і надана аналітика порядку структури управління фірми і охарактеризовані його загальні показники господарювання, активу і пасиву в русі за останні три періоди і можливості господарювання компанії в цілому й за деякими курсами і оцінювання відносно ресурсів покращання якості поведінки суб’єкта господарювання.

У аудиторській рубриці окреслено планування інспектування і проведення перевірки матеріальних запасів підприємств і висвітлено систему бухобліку в організації й методику внутрішнього контролю та узагальнення результатів контролю, складання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях надано результати здійсненого дослідження за темою курсового проекту, виведені напрями щодо покращення аудиту матеріальних запасів підприємств.

Регістр уживаної літератури збирається із матеріалів, що були використані при вивченні тематики. За текстом роботи проставлені посилання на число літератури в списку.

В додатках надані розроблені автором форми документів, форма №1 та форма №2 із фінансової звітності фірми й інформаційні табличні матеріали та первинні наслідки аналітичних розрахунків і інші матеріали, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно із методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку керування. Представлена курсова робота була уже успішно здана в київському інституті. Її можна використовувати як стандарт для виготовлення своєї курсової роботи чи для глибшого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.