Аудит короткострокової дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr515)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
2. Місце аудиту короткострокової дебіторської заборгованості підприємств в системі контролю
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
6. Методика аудиту короткострокової дебіторської заборгованості підприємств
7. Аудит короткострокової дебіторської заборгованості підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю короткострокової дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит короткострокової дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота розподіляється на: преамбула, а також теоретичні рубрики, а також методологічні розділи та висновок, список застосованої літератури і додаток.

У преамбулі оцінено вагомість теми курсової роботи, мету, задачі дослідження та висунуто предмет й об’єкт, інформативні матеріали та методичні засоби і отримані результати роботи.

У теоретичному розділі висунуто теоретико-методичну сутність предмету курсової, розгляд міри розробки досліджуваних тем вітчизняними та іноземними науковцями, визнання і обгрунтування вимоги особистого напряму дослідження проблеми і аналіз нормативної підстави і спеціальної літератури і подана характеристика порядку структури менеджменту товариства і проаналізовані його головні статті господарювання та ресурсів в динаміці за попередні 3-4 періоди й майбутнє діяльності компанії в цілому, за певними шляхами й враження стосовно ресурсів покращення ефективності функціонування фірми.

У аналітичній частині сформульовано планування інспектування та здійснення аудиту короткострокової дебіторської заборгованості підприємств та проаналізовано систему бухобліку у організації і методику внутрішнього контролювання і реалізація наслідків контролю і складення звіту контролю.

В висновку простежено результати реалізованого дослідження за задумом курсового дослідження та представлені напрями відносно покращення контролю короткострокової дебіторської заборгованості підприємств.

Перелік вживаних джерел збирається із матеріалів, які були використані при вивченні тематики. По тексту роботи проставлені посилання на число джерела у регістрі.

В додатках представлені розроблені автором шаблони документів, баланс й звіти про фінансові результати з статистичної звітності суб’єкта господарювання, інформативні таблиці, попередні наслідки оцінювальних обчислень, другі джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний відповідно із методологічними рекомендаціями ВИШі, в якому він був захищений, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Дійсна курсова робота була уже якісно здана у київському інституті. Її можливо використовувати як шаблон для виготовлення Вашої курсової роботи чи для глибшого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік, аналіз і аудит орендних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.