Аудит короткострокових зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: kr516)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність короткострокових зобов'язань підприємств
2. Аудит короткострокових зобов'язань підприємств в системі управління підприємством
3. Законодавча база і література з аудиту короткострокових зобов'язань підприємств
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту короткострокових зобов'язань підприємств
6. Методика аудиту короткострокових зобов'язань підприємств
7. Аудит короткострокових зобов'язань підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю короткострокових зобов'язань підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота має такі розділи як передмова й теоретичні бази, а також методичні основи, а також висновки і пропозиції, реєстр вживаних джерел і додатки.

У вступі простежено роль теми курсової роботи та мету й завдання дослідження та охарактеризовано предмет, об’єкти й інформаційні бази й методичні засади та отримані результати проекту.

В концептуальній частині оцінено економічне поняття предмету курсової, оцінку ступеню розкриття досліджуваних питань українськими та іноземними науковцями, визнання і підтвердження потреби свого напрямку дослідження проблеми і обстеження нормативної бази та професійних джерел та висунута аналітика порядку побудови керування суб’єкта господарювання та проаналізовані його головні статті діяльності та ресурсів у русі за останні 3-4 роки й перспектива господарювання товариства в цілому і за певними курсами та оцінку щодо можливостей підвищення якості роботи суб’єкта господарської діяльності.

У дослідному розділі оцінено систему контролю і методику перевірки короткострокових зобов'язань підприємств та розроблено систему бухгалтерського обліку в компанії і методику внутрішнього контролю й реалізація результатів перевірки і складання висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях представлено результати зробленого опрацювання за темою курсового дослідження й репрезентовані напрями стосовно покращення аудиту короткострокових зобов'язань підприємств.

Реєстр вживаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при вивченні теми. По тексту роботи проставлені виноски на число джерела у переліку.

В доповненнях показані розроблені студентом форми документів, форма №1 і звіт про фінансові результати з фінансової звітності підприємства та оцінювальні таблиці а також первинні результати оцінювальних обчислень та інші матеріали, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено з методологічними рекомендаціями ВИШі, де він захищався, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. По тексту відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Ця курсова робота була вже вдало здана у українському ВУЗі. Її можна вживати як приклад для створення особистої курсової роботи або для точнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.