Аудит амортизації і зносу основних засобів підприємства

Курсова робота (код: kr517)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення амортизації і зносу основних засобів підприємств
2. Аудит амортизації і зносу основних засобів підприємств як функція управління
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту амортизації і зносу основних засобів підприємств
6. Проведення аудиту амортизації і зносу основних засобів підприємств
7. Удосконалення аудиту амортизації і зносу основних засобів підприємств при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю амортизації і зносу основних засобів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит амортизації і зносу основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на: преамбула і теоретичні рубрики та аналітичні пункти і висновки і пропозиції, регістр вживаних джерел, додаткові матеріали.

В вступі простежено вагомість теми курсової роботи, мету, завдання проекту й розглянуто предмети та об’єкти та інформаційні бази і методологічні прийоми й наукову новизну проекту.

У концептуальному розділі роз'яснено методичну сутність предмету курсової, аналіз ступеню розкриття цих питань українськими та іноземними фахівцями, визначення і доведення потреби особистого напрямку опрацювання питання та перегляд законодавчої основи, професіональної літератури й подана оцінка становища конструкції менеджменту товариства, оцінені його загальні дані діяльності і балансу в русі за останні 3-4 роки і перспектива господарювання товариства загалом і за відокремленими курсами та оцінки щодо ресурсів покращання ефективності роботи фірми.

В дослідному пункті надано організацію інспектування та здійснення перевірки амортизації і зносу основних засобів підприємств й досліджено систему фінансового обліку в компанії та методику внутрішньогосподарського контролювання та виведення результатів ревізії та написання висновку контролю.

В висновку роз'яснено наслідки зробленого дослідження за задумом курсового проекту, описані путі щодо удосконалення контролю амортизації і зносу основних засобів підприємств.

Реєстр уживаної літератури збирається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. По тексту роботи вставлені виноски на номер джерела в регістрі.

У додатку надані розроблені автором конфігурації документів, баланси і форма №2 з річної звітності компанії та аналітичні табличні матеріали а також поточні результати оцінювальних обчислень та інакші джерела, використані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний узгоджено з методикою вищому навчальному закладі, в якому він був захищений, а також згідно до потреб МОН України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Представлена курсова робота була вже вдало захищена у українському інституті. Її можливо вживати як шаблон для написання своєї курсової роботи чи для більшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.