Аудит амортизації і зносу необоротних активів підприємства

Курсова робота (код: kr518)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення амортизації і зносу необоротних активів підприємств
2. Сутність аудиту амортизації і зносу необоротних активів підприємств
3. Законодавча база і література з аудиту амортизації і зносу необоротних активів підприємств
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту амортизації і зносу необоротних активів підприємств
6. Процес аудиту амортизації і зносу необоротних активів підприємств
7. Методика аудиту амортизації і зносу необоротних активів підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю амортизації і зносу необоротних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота складається із підрозділів: преамбула і концептуальні пункти та аналітичні рубрики й висновки і пропозиції, регістр застосованої літератури, а також додатки.

У преамбулі охарактеризовано значення теми курсового проекту і мету і задачі роботи та розглянуто предмет, об’єкти, інформаційну базу і методи й загальну характеристику проекту.

В першому пункті оглянуто фінансову суть об’єкту курсової, аналіз ступеню розкриття досліджуваних тем нашими та зарубіжними фахівцями, визначення і підтвердження необхідності свого напряму дослідження питання та огляд законодавчої бази й професійних джерел, висунута оцінка становища конструкції управління суб’єкта господарювання і оцінені його основні дані господарювання і ресурсів в динаміці за колишні 3-4 періоди, майбутнє господарювання фірми загалом та за відокремленими шляхами, оцінювання щодо запасів покращання якості функціонування фірми.

В прикладному пункті проаналізовано планування перевірки та здійснення контролю амортизації і зносу необоротних активів підприємств й розкрито систему бухгалтерського обліку в фірмі і методику внутрішньогосподарського контролювання, виведення результатів контролю, складання звіту контролю.

В висновку простежено результати виконаного опрацювання за ідеєю курсового проекту, окреслені путі стосовно удосконалення контролю амортизації і зносу необоротних активів підприємств.

Список уживаних джерел складається із матеріалів, що використовувались при розгляді проблеми. По тексту роботи виставлені виноски на число літератури у реєстрі.

У додаткових матеріалах представлені створені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про сукупний дохід із статистичної звітності суб’єкта господарювання і аналітичні табличні матеріали й загальні результати аналітичних обрахунків а також інакші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено із методикою університеті, в котрому він був зданий, а також відповідно до правил МОН України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Дана курсова робота була уже вдало складена у українському інституті. Її можливо споживати як стандарт для виготовлення особистої курсової роботи або для глибшого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.