Аудит надходження товарів в системі управління торговельним підприємством

Курсова робота (код: kr519)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
2. Аудит надходження товарів в системі управління торговельним підприємством в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
6. Проведення аудиту надходження товарів в системі управління торговельним підприємством
7. Аудит надходження товарів в системі управління торговельним підприємством в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю надходження товарів в системі торговельним підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота містить введення та концептуальні рубрики та методичні розділи, а також висновок, реєстр уживаної літератури та додатки.

У вступі окреслено важливість теми курсового дослідження та ціль, задачі проекту, визначено предмети, об’єкти та інформативні матеріали та методичний спосіб і загальну характеристику дослідження.

В теоретичній рубриці надано економічний зміст предмету курсової, аналіз ступеню опрацювання цих тем нашими та зарубіжними науковцями, визначення і обгрунтування доцільності свого напрямку дослідження питання, оцінку правової підстави і наукової літератури й зроблена оцінка системи побудови управління фірми та охарактеризовані його загальні дані діяльності й активу і пасиву у динаміці за попередні 3-4 роки, можливості діяльності товариства в цілому, за конкретними напрямами й оцінки щодо ресурсів покращення якості роботи компанії.

У практичній рубриці з'ясовано організацію контролю та методологію контролю надходження товарів в системі торговельним підприємством та окреслено систему бухобліку в підприємстві, методику внутрішнього контролю і виведення наслідків перевірки й складання звіту контролю.

В висновках і пропозиціях розроблено результати реалізованого досліду за задумом курсового проекту та виведені шляхи відносно вдосконалення аудиту надходження товарів в системі торговельним підприємством.

Перелік застосованої літератури укладається з матеріалів, що були використані при розгляді теми. По тексту курсовика виставлені посилання на число джерела в переліку.

У додаткових матеріалах показані розроблені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіти про фінансові результати із річних звітів фірми а також інформаційні табличні матеріали й первинні результати оцінювальних розрахунків, інакші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений згідно із методикою вищому навчальному закладі, де він захищався, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Дана курсова робота була вже якісно складена в столичному університеті. Її можливо застосовувати як стандарт для виготовлення Вашої курсової роботи або для точнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.