Аудит малоцінних та швидкозношуваних предметів

Курсова робота (код: kr520)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність малоцінних та швидкозношуваних предметів
2. Сутність аудиту малоцінних та швидкозношуваних предметів
3. Нормативно-правове регулювання аудиту малоцінних та швидкозношуваних предметів і огляд спеціальної літератури
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту малоцінних та швидкозношуваних предметів
6. Процес аудиту малоцінних та швидкозношуваних предметів
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту малоцінних та швидкозношуваних предметів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю малоцінних та швидкозношуваних предметів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит малоцінних та швидкозношуваних предметів"Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота складається із підрозділів: преамбула й концептуальні рубрики, аудиторські рубрики та висновки і пропозиції, список застосованих джерел й додаток.

В передмові розроблено важливість тематики курсового проекту і мету, завдання дослідження й окреслено предмет й об’єкт й інформацію й методичні засоби й загальну характеристику дослідження.

В концептуальному пункті представлено практичне поняття об’єкту курсової, оцінку міри розробки цих питань нашими та іноземними вченими, визнання і доведення вимоги свого напряму вивчення питання та аналіз законодавства і підстави й фахової літератури, зроблена оцінка становища конструкції керування підприємства, оцінені його основні статті діяльності та активу і пасиву у динаміці за останні 3-4 періоди, можливості діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом і за відокремленими шляхами і оцінку стосовно можливостей покращання ефективності роботи суб’єкта господарювання.

У другій частині досліджено організацію контролю, проведення контролю малоцінних та швидкозношуваних предметів та окреслено систему фінансового обліку у компанії й методику внутрішнього контролювання й реалізація результатів перевірки і написання звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях розглянуто наслідки проведеного досліду за задумом курсової роботи та представлені пропозиції відносно вдосконалення перевірки малоцінних та швидкозношуваних предметів.

Перелік застосованих джерел укладається з матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. За текстом курсовика вставлені посилання на номер джерела в реєстрі.

У додатку надані створені автором шаблони документів, баланси й форма №2 із річної звітності суб’єкта господарювання а також оцінювальні табличні матеріали а також попередні результати аналітичних обчислень, інакші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно з методикою вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Надана курсова робота була уже успішно складена в київському університеті. Її можливо споживати як приклад для виготовлення Вашої курсової роботи або для точнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.