Аудит необоротних матеріальних активів підприємства

Курсова робота (код: kr521)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних матеріальних активів підприємств
2. Місце аудиту необоротних матеріальних активів підприємств в системі контролю
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту необоротних матеріальних активів підприємств
6. Процес аудиту необоротних матеріальних активів підприємств
7. Методика аудиту необоротних матеріальних активів підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю необоротних матеріальних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота має такі розділи як преамбула та теоретичні пункти і аудиторські рубрики й висновок, реєстр застосованих джерел, додатки.

В преамбулі окреслено важливість тематики курсової роботи та ціль та завдання проекту, роз'яснено предмет та об’єкти, інформативні матеріали і методи й загальну характеристику дослідження.

У теоретичній рубриці висунуто практичну сутність предмету дослідження, оцінку рівня опрацювання цих проблем нашими та іноземними науковцями, визначення і підтвердження необхідності особистого напрямку дослідження проблеми та огляд нормативної основи й професійної літератури й подана характеристика становища структури управління компанії та оцінені його основні показники господарювання і балансу у динаміці за колишні 3-4 роки і перспектива господарювання фірми взагалі і за певними сторонами й враження відносно запасів підвищення якості функціонування суб’єкта господарювання.

У другому розділі оглянуто систему інспектування, методологію аудиту необоротних матеріальних активів підприємств і оцінено систему фінансового обліку в компанії, методику внутрішньогосподарського контролю і виведення наслідків перевірки, складання висновку аудиту.

У висновку висунуто наслідки проведеного дослідження за темою курсового проекту та окреслені пропозиції стосовно покращення контролю необоротних матеріальних активів підприємств.

Регістр застосованих джерел збирається із матеріалів, які використовувались при дослідженні теми. По тексту курсовика виставлені посилання на число джерела у регістрі.

У додаткових матеріалах виставлені складені студентом шаблони документів, баланси, форма №2 з фінансових звітів компанії а також інформаційні табличні матеріали та загальні наслідки оцінювальних розрахунків а також інакші джерела, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний згідно з методикою вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також згідно до вимог МОН України. По тексту надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Приведена курсова робота була уже благополучно здана у столичному ВУЗі. Її можна споживати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи або для точнішого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.