Аудит реалізації товарів підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr522)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення реалізації товарів підприємств торгівлі
2. Аудит реалізації товарів підприємств торгівлі як функція управління
3. Законодавча база і література з аудиту реалізації товарів підприємств торгівлі
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту реалізації товарів підприємств торгівлі
6. Проведення аудиту реалізації товарів підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту реалізації товарів підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю реалізації товарів підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота розподіляється на: введення, а також теоретичні частини, аналітичні основи і висновки і пропозиції, регістр використаних джерел, доповнення.

В передмові розглянуто вагомість теми курсового проекту, ціль та задачі дослідження, вивчено предмет й об’єкти і інформацію і методи, отримані результати проекту.

В теоретичному пункті сформульовано методичну суть об’єкту курсової, оцінку рівня розкриття поточних проблем нашими та закордонними науковцями, визнання і доказ вимоги особистого напрямку вивчення проблеми та обстеження права і підстави й спеціальних джерел, надана аналітика порядку структури менеджменту суб’єкта господарської діяльності й оцінені його основні дані діяльності, балансу в русі за попередні 3-4 роки і майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності взагалі й за окремими шляхами, оцінки відносно резервів підвищення якості роботи компанії.

У методичній частині досліджено складання програми перевірки, здійснення контролю реалізації товарів підприємств торгівлі і окреслено систему бухгалтерського обліку в підприємстві й методику внутрішньогосподарського контролю й узагальнення результатів контролю, складання звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях оглянуто результати проведеного опрацювання за темою курсової роботи і описані пропозиції відносно удосконалення аудиту реалізації товарів підприємств торгівлі.

Регістр уживаних джерел складається з матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. По тексту курсовика проставлені виноски на номер літератури у переліку.

У додатку представлені створені студентом шаблони документів, форма №1, звіт про сукупний дохід із статистичних звітів фірми і оцінювальні таблиці, поточні наслідки аналітичних обчислень й другі джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно із методикою вищому навчальному закладі, в якому він був захищений, а також узгоджено до вимог МОН України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Дана курсова робота була уже вдало здана у київському вищому навчальному закладі. Її можливо застосовувати як шаблон для створення своєї курсової роботи чи для більшого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.