Аудит розрахунків з кредиторами підприємства

Курсова робота (код: kr523)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні і методичні основи при аудиті розрахунків з кредиторами підприємства

1.1. Теоретичне визначення кредиторської заборгованості підприємства та погашення зобов’язань
1.2. Місце аудит розрахунків по кредиторській заборгованості в системі управління підприємством
1.3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
1.4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників

Розділ 2. Організація і методика здійснення аудиторського контролю кредиторської заборгованості підприємства

2.1. Організація і планування аудиту розрахунків з кредиторами підприємств
2.2. Процес проведення аудиторської перевірки кредиторської заборгованості підприємств
2.3. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту розрахунків з кредиторами підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахунків з кредиторами підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота має такі розділи як передмова, а також концептуальні основи та аудиторські розділи й висновки і пропозиції, перелік використаної літератури й додатки.

У передмові вивчено актуальність теми курсового проекту, мету й завдання дослідження та окреслено предмети та об’єкт і інформаційні бази й методологічні прийоми і отримані результати дослідження.

В концептуальній рубриці вивчено практичну суть предмету дослідження, оцінку ступеню опрацювання досліджуваних проблем українськими та зарубіжними ученими, визначення і доведення доцільності свого напрямку вивчення проблеми, аналіз правової основи та професійної літератури і надана характеристика становища конструкції управління товариства та охарактеризовані його головні статті діяльності й балансу у динаміці за колишні три роки і майбутнє господарювання суб’єкта господарської діяльності взагалі, за деякими курсами, оцінювання стосовно ресурсів покращання ефективності поведінки фірми.

В аудиторському розділі розкрито складання програми контролю та проведення аудиту розрахунків з кредиторами підприємств та опрацьовано систему бухгалтерського обліку у організації і методику внутрішнього контролювання й узагальнення результатів ревізії, створення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях оглянуто результати здійсненого досліду за ідеєю курсової роботи й репрезентовані шляхи для вдосконалення перевірки розрахунків з кредиторами підприємств.

Перелік використаних джерел укладається з матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. По тексту курсовика вставлені виноски на номер джерела у регістрі.

У доповненнях надані створені студентом конфігурації документів, форма №1 й звіт про фінансові результати із фінансових звітів компанії, оцінювальні табличні матеріали і поточні наслідки аналітичних розрахунків й інакші матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик створений відповідно з методичними рекомендаціями інституті, в якому він був захищений, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту надані ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу керування. Представлена курсова робота була уже благополучно захищена в столичному ВУЗі. Її можливо споживати як приклад для написання Вашої курсової роботи чи для точнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.