Аудит бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: kr524)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
2. Сутність аудиту бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація аудиту бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
6. Процес аудиту бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств
7. Аудит бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю обліку та фінансової звітності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота складається із підрозділів: введення, а також концептуальні розділи і аналітичні пункти і висновок, реєстр застосованої літератури й додаткові матеріали.

В преамбулі охарактеризовано вагомість тематики курсового проекту і ціль та завдання проекту та визначено предмет й об’єкти й інформаційні бази і методичний спосіб й загальну характеристику дослідження.

В першій рубриці з'ясовано економічну сутність об’єкту дослідження, аналіз рівня опрацювання досліджуваних питань українськими та іноземними ученими, визначення і обгрунтування вимоги свого напряму дослідження теми та перегляд правової основи і професіональної літератури, висунута характеристика порядку побудови менеджменту компанії й охарактеризовані його загальні показники господарювання й балансу в русі за колишні 3-4 періоди та перспектива господарювання компанії загалом і за деякими напрямами, оцінювання щодо ресурсів підвищення ефективності поведінки компанії.

У практичній частині з'ясовано організацію перевірки, проведення аудиту обліку та фінансової звітності підприємств і надано систему бухобліку в організації, методику внутрішнього контролювання й виведення наслідків ревізії та складення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях визначено результати проведеного досліду за темою курсової роботи та показані пропозиції щодо покращання контролю обліку та фінансової звітності підприємств.

Регістр вживаних джерел складається із матеріалів, які були використані при вивченні тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела в переліку.

В додатку представлені створені автором форми документів, баланс і звіти про фінансові результати із фінансової звітності суб’єкта господарювання і інформаційні табличні матеріали а також первинні результати аналітичних обчислень й другі матеріали, використані у курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно з методичкою ВИШі, де він був зданий, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Представлена курсова робота була вже успішно здана у провідному ВУЗі. Її можливо споживати як шаблон для написання власної курсової роботи або для точнішого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.