Аудит монетарних активів підприємства

Курсова робота (код: kr525)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення монетарних активів підприємств
2. Аудит монетарних активів підприємств як функція управління
3. Нормативно-правове регулювання аудиту монетарних активів підприємств і огляд спеціальної літератури
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Планування процесу аудиту монетарних активів підприємств
6. Процес аудиту монетарних активів підприємств
7. Методика аудиту монетарних активів підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю монетарних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит монетарних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота складається із підрозділів: преамбула й концептуальні рубрики й аудиторські частини і висновок, реєстр застосованих джерел і додаткові матеріали.

У передмові оцінено актуальність тематики курсового проекту та мету, задачі проекту та окреслено предмети й об’єкт і інформативні матеріали і методичні засади та загальну характеристику дослідження.

В першій частині охарактеризовано загальну характеристику об’єкту дослідження, розгляд міри опрацювання поточних питань українськими та зарубіжними фахівцями, визнання і доведення вимоги власного напрямку опрацювання питання й аналіз права і підстави й наукових джерел, висунута оцінка системи побудови керування суб’єкта господарської діяльності, оцінені його загальні показники діяльності й ресурсів в русі за останні 3-4 роки, можливості діяльності фірми взагалі, за певними сторонами та оцінювання відносно резервів підвищення якості поведінки товариства.

У методичній рубриці оцінено організацію контролю, проведення контролю монетарних активів підприємств й охарактеризовано систему бухобліку в компанії і методику внутрішнього контролю, виведення результатів контролю, написання висновку перевірки.

В висновку надано результати проведеного дослідження за концепцією курсової роботи й показані пропозиції для вдосконалення контролю монетарних активів підприємств.

Реєстр застосованих джерел складається із матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. За текстом роботи проставлені виноски на номер літератури в реєстрі.

В доповненнях представлені створені студентом форми документів, баланси та форма №2 з фінансових звітів підприємства і аналітичні таблиці, попередні наслідки аналітичних розрахунків а також інакші джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено із методикою вищому навчальному закладі, де він був захищений, а також згідно до установ МОН України. По тексту представлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Приведена курсова робота була вже якісно здана у провідному ВУЗі. Її можливо вживати як приклад для написання своєї курсової роботи або для глибшого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.