Аудит майна підприємства

Курсова робота (код: kr526)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення майна підприємств
2. Аудит майна підприємств в системі управління підприємством
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація і планування аудиту майна підприємств
6. Проведення аудиту майна підприємств
7. Методика аудиту майна підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю майна підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит майна"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота має такі розділи як введення, концептуальні бази, методологічні основи і висновок, список використаної літератури, додаткові матеріали.

В введенні надано важливість теми курсового дослідження, ціль й задачі дослідження, розглянуто предмети і об’єкти, інформацію та методичний спосіб, загальну характеристику роботи.

В концептуальній частині оцінено теоретико-методичну характеристику предмету дослідження, оцінку рівня розробки поточних питань нашими та закордонними ученими, визначення і обгрунтування вимоги власного напряму дослідження проблеми та аналіз правової основи і професійних джерел і зроблена аналітика стану структури керування суб’єкта господарської діяльності та оцінені його загальні дані діяльності й ресурсів у русі за колишні три роки і майбутнє розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі і за конкретними сторонами й враження щодо ресурсів покращання ефективності поведінки суб’єкта господарювання.

В другому пункті окреслено складання програми перевірки та методику контролю майна підприємств і роз'яснено систему бухобліку у товаристві і методику внутрішньогосподарського контролювання і узагальнення результатів ревізії, складання звіту перевірки.

У висновку представлено результати зробленого досліду за концепцією курсового дослідження, виведені пропозиції відносно покращення аудиту майна підприємств.

Список уживаних джерел збирається з матеріалів, які були використані при вивченні проблеми. По тексту роботи виставлені посилання на число джерела у списку.

В додаткових матеріалах показані розроблені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про фінансові результати із річної звітності підприємства і інформаційні таблиці а також загальні наслідки оцінювальних обрахунків а також інакші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Надана курсова робота була вже успішно здана в українському університеті. Її можна вживати як зразок для написання власної курсової роботи або для більшого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.