Аудит адміністративно-управлінських витрат підприємства

Курсова робота (код: kr527)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність адміністративно-управлінських витрат підприємств
2. Сутність аудиту адміністративно-управлінських витрат підприємств
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Планування процесу аудиту адміністративно-управлінських витрат підприємств
6. Процес аудиту адміністративно-управлінських витрат підприємств
7. Удосконалення аудиту адміністративно-управлінських витрат підприємств при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю адміністративно-управлінських витрат підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит адміністративно-управлінських витрат"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота містить преамбула й концептуальні бази, а також практичні пункти і висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури, доповнення.

В введенні опрацьовано важливість тематики курсового дослідження і мету, задачі проекту та обстежено предмети та об’єкти, інформаційну базу й методичні засади, напрямки апробації роботи.

В концептуальній частині окреслено загальне поняття об’єкту курсової, оцінку рівня розробки досліджуваних тем нашими та зарубіжними фахівцями, визначення і доказ потреби власного напряму дослідження питання, обстеження законодавчої підстави, професіональної літератури та висунута характеристика порядку конструкції управління товариства й проаналізовані його основні статті діяльності і ресурсів в динаміці за останні 3-4 періоди, можливості розвитку компанії взагалі та за певними курсами, враження стосовно запасів підвищення якості поведінки товариства.

В методологічному пункті обстежено складання програми перевірки і методологію контролю адміністративно-управлінських витрат підприємств й розглянуто систему фінансового обліку в підприємстві, методику внутрішнього контролю й реалізація результатів контролю, складання висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях охарактеризовано наслідки реалізованого опрацювання за ідеєю курсового дослідження і виставлені путі для покращення аудиту адміністративно-управлінських витрат підприємств.

Список застосованої літератури укладається із матеріалів, які були використані при розгляді проблеми. За текстом роботи виставлені виноски на число джерела у переліку.

В додаткових матеріалах надані розроблені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про фінансові результати з статистичних звітів товариства і інформаційні таблиці й поточні результати аналітичних обчислень а також другі джерела, вживані у курсовому проекті.

Курсовик створений відповідно з методикою ВУЗу, де він був захищений, а також відповідно до вимог МОН України. За текстом вставлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Представлена курсова робота була вже вдало складена у київському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як зразок для виготовлення Вашої курсової роботи або для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.