Аудит операцій на поточному рахунку підприємства

Курсова робота (код: kr529)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика операцій на поточному рахунку підприємств
2. Аудит операцій на поточному рахунку підприємств в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту операцій на поточному рахунку підприємств
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація аудиту операцій на поточному рахунку підприємств
6. Методика аудиту операцій на поточному рахунку підприємств
7. Методика аудиту операцій на поточному рахунку підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операцій на поточному рахунку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота охоплює наступні частини: передмова, а також концептуальні розділи, аналітичні пункти та висновок, регістр застосованої літератури і додаткові матеріали.

В вступі роз'яснено вагомість теми курсового дослідження й ціль та задачі роботи та з'ясовано предмет та об’єкти, інформаційні бази й методичні засоби та наукову новизну проекту.

У концептуальному розділі роз'яснено теоретико-методичну сутність предмету роботи, аналіз ступеню розкриття досліджуваних проблем українськими та зарубіжними фахівцями, визнання і доведення потреби особистого напряму дослідження проблеми, обстеження законодавчої підстави, професіональної літератури та надана аналітика системи структури управління суб’єкта господарювання та проаналізовані його основні дані господарювання, активу і пасиву в динаміці за колишні три роки та можливості розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі, за певними сторонами й оцінки щодо резервів підвищення ефективності функціонування компанії.

В методологічному розділі оцінено планування перевірки й методику перевірки операцій на поточному рахунку підприємств, роз'яснено систему бухгалтерського обліку в організації і методику внутрішнього контролювання й реалізація наслідків перевірки та написання звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях сформульовано результати виконаного досліду за ідеєю курсового проекту, висунуті путі відносно вдосконалення перевірки операцій на поточному рахунку підприємств.

Перелік застосованих джерел збирається із матеріалів, які використовувались при дослідженні теми. За текстом курсовика виставлені виноски на число джерела у реєстрі.

У додаткових матеріалах показані складені студентом конфігурації документів, баланс та звіти про фінансові результати із статистичної звітності суб’єкта господарювання, інформативні таблиці та загальні наслідки аналітичних обчислень а також інакші джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в якому він захищався, а також узгоджено до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту зображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Ця курсова робота була уже якісно складена в провідному інституті. Її можна застосовувати як стандарт для виготовлення особистої курсової роботи чи для точнішого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.