Аудит операцій на розрахунковому рахунку підприємства

Курсова робота (код: kr530)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення операцій на розрахунковому рахунку підприємств
2. Місце аудиту операцій на розрахунковому рахунку підприємств в системі контролю
3. Нормативно-правове регулювання аудиту операцій на розрахунковому рахунку підприємств і огляд спеціальної літератури
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту операцій на розрахунковому рахунку підприємств
6. Методика аудиту операцій на розрахунковому рахунку підприємств
7. Методика аудиту операцій на розрахунковому рахунку підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операцій на розрахунковому рахунку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на: вступ і теоретичні бази і прикладні пункти, а також висновок, перелік застосованих джерел та додатки.

В передмові з'ясовано роль теми курсового дослідження та мету та задачі роботи й окреслено предмет та об’єкт й інформаційні бази та методичний спосіб і отримані результати дослідження.

У першій рубриці опрацьовано методичне поняття предмету курсової, оцінку рівня розробки поточних проблем українськими та іноземними фахівцями, визначення і підтвердження доцільності свого напряму вивчення проблеми, обстеження законодавства і основи й професійної літератури й висунута аналітика системи структури управління підприємства, охарактеризовані його основні статті діяльності і ресурсів у русі за останні 3-4 періоди та перспектива господарювання фірми загалом й за певними напрямами та оцінки відносно ресурсів покращання якості роботи товариства.

У методологічному розділі простежено систему контролю та методику аудиту операцій на розрахунковому рахунку підприємств й надано систему фінансового обліку у товаристві та методику внутрішньогосподарського контролювання та реалізація результатів контролю та складання звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях визначено наслідки зробленого опрацювання за концепцією курсового дослідження та представлені напрями відносно покращення контролю операцій на розрахунковому рахунку підприємств.

Регістр використаних джерел складається з матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. По тексту курсовика виставлені посилання на число джерела в переліку.

В додаткових матеріалах представлені створені студентом конфігурації документів, баланси та звіт про сукупний дохід із річних звітів суб’єкта господарювання та інформаційні табличні матеріали а також загальні наслідки оцінювальних обрахунків а також інші матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик створений відповідно із методичкою інституті, в котрому він був захищений, а також згідно до вимог МОН України. За текстом зображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку керування. Дійсна курсова робота була вже якісно здана в столичному ВУЗі. Її можна споживати як стандарт для створення власної курсової роботи чи для сильнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.