Аудит касових операцій підприємства

Курсова робота (код: kr531)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення касових операцій підприємств
2. Аудит касових операцій підприємств в системі управління підприємством
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Планування процесу аудиту касових операцій підприємств
6. Методика аудиту касових операцій підприємств
7. Аудит касових операцій підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю касових операцій підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота містить преамбула, а також теоретичні рубрики, аналітичні рубрики та висновки і пропозиції, список застосованої літератури і додатки.

У вступі охарактеризовано значення теми курсового проекту й ціль та задачі проекту й розкрито предмети і об’єкти й інформацію та методи і напрямки апробації роботи.

В першій рубриці наведено теоретико-методичну сутність об’єкту роботи, розгляд міри розробки цих тем нашими та закордонними вченими, визнання і доказ доцільності особистого напрямку вивчення теми і обстеження законодавства і підстави та професіональних джерел, надана характеристика становища структури керування компанії і проаналізовані його головні статті господарювання й активу і пасиву у русі за колишні три періоди, перспектива діяльності фірми взагалі, за відокремленими сторонами, оцінку щодо резервів покращення ефективності функціонування суб’єкта господарювання.

У аналітичному розділі розкрито планування перевірки, методологію аудиту касових операцій підприємств й досліджено систему бухгалтерського обліку у організації й методику внутрішнього контролювання, узагальнення результатів перевірки, написання звіту контролю.

У висновку обстежено наслідки виконаного опрацювання за замислом курсового проекту й окреслені напрями стосовно вдосконалення аудиту касових операцій підприємств.

Регістр уживаних джерел укладається з матеріалів, що були використані при дослідженні теми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела в регістрі.

У додатку надані створені студентом форми документів, баланс та звіт про фінансові результати з фінансової звітності фірми а також аналітичні табличні матеріали та загальні результати оцінювальних обрахунків та інші джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний узгоджено з методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в якому він був зданий, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Поточна курсова робота була вже вдало захищена в українському ВУЗі. Її можна застосовувати як приклад для написання своєї курсової роботи чи для глибшого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.