Аудит безготівкових розрахунків підприємства

Курсова робота (код: kr532)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення безготівкових розрахунків підприємств
2. Сутність аудиту безготівкових розрахунків підприємств
3. Нормативно-правове регулювання аудиту безготівкових розрахунків підприємств і огляд спеціальної літератури
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація аудиту безготівкових розрахунків підприємств
6. Методика аудиту безготівкових розрахунків підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту безготівкових розрахунків підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю безготівкових розрахунків підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота розподіляється на: преамбула, теоретичні частини і аналітичні частини і висновки і пропозиції, список використаної літератури, а також доповнення.

В введенні розкрито важливість теми курсової роботи й ціль та задачі проекту й розкрито предмети і об’єкт та інформаційні бази й методологічні прийоми, загальну характеристику проекту.

У теоретичному пункті роз'яснено практичну сутність об’єкту дослідження, розгляд рівня розкриття цих питань українськими та закордонними фахівцями, визнання і обгрунтування доцільності свого напряму дослідження теми і огляд законодавчої бази і фахових джерел, складена характеристика системи структури менеджменту товариства і оцінені його загальні статті діяльності і ресурсів в русі за останні 3-4 періоди і можливості розвитку товариства загалом, за конкретними сторонами і оцінювання щодо можливостей покращання якості роботи фірми.

В методологічному пункті висунуто планування контролю й методологію контролю безготівкових розрахунків підприємств, надано систему бухгалтерського обліку у компанії, методику внутрішньогосподарського контролю, реалізація результатів контролю й складення висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях простежено результати проведеного дослідження за ідеєю курсової роботи й описані шляхи щодо вдосконалення перевірки безготівкових розрахунків підприємств.

Реєстр уживаних джерел складається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика виставлені виноски на номер джерела в реєстрі.

В додатках представлені складені автором шаблони документів, баланси та звіти про фінансові результати з річної звітності компанії, аналітичні табличні матеріали і попередні наслідки аналітичних обчислень а також другі джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно із методикою вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку керування. Представлена курсова робота була уже якісно складена у київському ВУЗі. Її можливо вживати як приклад для виготовлення Вашої курсової роботи чи для більшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.