Аудит поточних зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: kr533)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність поточних зобов'язань підприємства
2. Сутність аудиту поточних зобов'язань підприємства
3. Нормативно-правове регулювання аудиту поточних зобов'язань підприємства і огляд спеціальної літератури
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Організація аудиту поточних зобов'язань підприємства
6. Проведення аудиту поточних зобов'язань підприємства
7. Удосконалення аудиту поточних зобов'язань підприємства при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю поточних зобов'язань підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота складається із підрозділів: преамбула та теоретичні основи, а також аудиторські бази та висновки і пропозиції, регістр уживаної літератури й додатки.

У введенні вивчено вагомість тематики курсового проекту й ціль, задачі роботи, окреслено предмети, об’єкт та інформаційні бази, методичний спосіб, загальну характеристику дослідження.

У першому розділі визначено теоретико-методичну характеристику об’єкту курсової, розгляд ступеню опрацювання поточних проблем українськими та закордонними ученими, визначення і доведення вимоги власного напрямку опрацювання проблеми й аналіз права і підстави і професіональної літератури і подана аналітика стану структури управління суб’єкта господарювання, охарактеризовані його основні статті діяльності і балансу у динаміці за попередні 3-4 періоди, перспективи розвитку товариства взагалі, за певними шляхами та оцінки щодо ресурсів покращення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

В аналітичній рубриці розроблено систему інспектування і проведення контролю поточних зобов'язань підприємства, опрацьовано систему бухобліку в фірмі і методику внутрішньогосподарського контролю та реалізація результатів контролю, створення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях охарактеризовано наслідки зробленого вивчення за замислом курсового дослідження та описані путі відносно покращення перевірки поточних зобов'язань підприємства.

Список використаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при вивченні теми. По тексту роботи виставлені посилання на номер джерела у реєстрі.

В додатках надані складені автором конфігурації документів, баланс та звіти про фінансові результати із статистичних звітів підприємства та інформативні табличні матеріали та первинні наслідки аналітичних обрахунків й інакші матеріали, вживані в курсовому проекті.

Курсовик написаний узгоджено із методикою інституті, де він був захищений, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Дана курсова робота була вже успішно складена у українському інституті. Її можна використовувати як приклад для створення своєї курсової роботи або для сильнішого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.