Аудит активів підприємства та ефективності їх використання

Курсова робота (код: kr534)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика активів підприємств та ефективності їх використання
2. Сутність аудиту активів підприємств та ефективності їх використання
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту активів підприємств та ефективності їх використання
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту активів підприємств та ефективності їх використання
6. Проведення аудиту активів підприємств та ефективності їх використання
7. Аудит активів підприємств та ефективності їх використання в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота має такі розділи як преамбула та теоретичні бази й методологічні рубрики, висновок, регістр застосованої літератури, доповнення.

В передмові оглянуто актуальність теми курсового проекту й ціль й завдання проекту й проаналізовано предмет і об’єкти і інформативні матеріали й методичні засади й отримані результати проекту.

У першій рубриці охарактеризовано фінансове поняття предмету роботи, аналіз рівня опрацювання досліджуваних тем вітчизняними та закордонними ученими, визначення і обгрунтування вимоги особистого напрямку опрацювання теми й оцінку законодавчої підстави і фахової літератури і висунута аналітика системи структури управління суб’єкта господарювання та проаналізовані його головні статті господарювання, ресурсів у динаміці за колишні три періоди та перспектива діяльності фірми в цілому та за конкретними шляхами і оцінки відносно запасів підвищення якості поведінки фірми.

У практичному розділі досліджено систему інспектування, методику перевірки активів підприємств й висунуто систему фінансового обліку у організації та методику внутрішньогосподарського контролю та виведення результатів контролю і складення звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях роз'яснено наслідки здійсненого опрацювання за задумом курсового проекту та окреслені шляхи стосовно вдосконалення контролю активів підприємств.

Перелік вживаних джерел збирається з матеріалів, які використовувались при дослідженні теми. По тексту роботи проставлені посилання на номер джерела у списку.

У додатку представлені складені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіти про фінансові результати із фінансових звітів компанії й інформаційні табличні матеріали та поточні наслідки оцінювальних обрахунків та інші джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик створений узгоджено із методичкою університеті, де він захищався, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Дана курсова робота була уже успішно здана в українському ВУЗі. Її можливо застосовувати як стандарт для створення Вашої курсової роботи чи для точнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.