Аудит необоротних активів виробничих підприємств

Курсова робота (код: kr535)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів виробничих підприємств
2. Сутність аудиту необоротних активів виробничих підприємств
3. Законодавча база і література з аудиту необоротних активів виробничих підприємств
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту необоротних активів виробничих підприємств
6. Проведення аудиту необоротних активів виробничих підприємств
7. Методика аудиту необоротних активів виробничих підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю необоротних активів виробничих підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота охоплює наступні частини: преамбула, концептуальні основи і аналітичні основи, висновок, регістр використаної літератури і доповнення.

У передмові наведено роль тематики курсового проекту та ціль й задачі роботи, розглянуто предмет, об’єкт та інформаційні бази й методичний спосіб, отримані результати дослідження.

В першій частині простежено практичний зміст об’єкту роботи, аналіз рівня розробки досліджуваних тем вітчизняними та закордонними фахівцями, визнання і доведення доцільності власного напрямку вивчення питання й аналіз права і підстави та фахових джерел і висунута аналітика порядку структури менеджменту компанії й охарактеризовані його головні показники господарювання та активу і пасиву у динаміці за останні 3-4 роки й можливості господарювання фірми загалом і за окремими шляхами та оцінювання відносно запасів підвищення ефективності роботи товариства.

У методологічній частині роз'яснено планування контролю й проведення контролю необоротних активів виробничих підприємств й розроблено систему фінансового обліку у підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролювання, виведення наслідків перевірки і написання звіту аудиту.

В висновку визначено результати зробленого дослідження за задумом курсового проекту та виведені путі стосовно удосконалення аудиту необоротних активів виробничих підприємств.

Список використаних джерел складається із матеріалів, що використовувались при вивченні теми. За текстом курсовика виставлені посилання на номер джерела у реєстрі.

У додатках надані складені автором конфігурації документів, форма №1, звіт про фінансові результати із річних звітів фірми й аналітичні табличні матеріали, первинні результати оцінювальних обчислень, інші матеріали, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено з методологічними рекомендаціями університеті, де він був захищений, а також узгоджено до правил МОН України. За текстом зображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Представлена курсова робота була вже успішно складена в столичному вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як приклад для виготовлення власної курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.