Аудит основних засобів підприємства

Курсова робота (код: kr536)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів торговельних підприємств
2. Сутність аудиту основних засобів торговельних підприємств
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Планування процесу аудиту основних засобів торговельних підприємств
6. Методика аудиту основних засобів торговельних підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту основних засобів торговельних підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю основних засобів торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота структурується на: преамбула та концептуальні частини, а також контрольні розділи, висновки і пропозиції, перелік застосованих джерел, а також додаток.

В передмові опрацьовано вагомість теми курсового проекту й мету, задачі дослідження, розглянуто предмети і об’єкт і інформацію і методологічні прийоми й загальну характеристику проекту.

У теоретичному розділі сформульовано теоретико-методичне поняття об’єкту дослідження, оцінку рівня розкриття поточних питань вітчизняними та закордонними науковцями, визнання і доведення необхідності свого напрямку вивчення питання і огляд законодавства і підстави і професійної літератури та надана оцінка порядку структури керування товариства і проаналізовані його загальні показники господарювання, балансу в динаміці за попередні 3-4 роки й майбутнє господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому й за деякими курсами та враження відносно запасів покращання якості роботи суб’єкта господарювання.

У методичному пункті розкрито планування перевірки, здійснення аудиту основних засобів торговельних підприємств та опрацьовано систему бухгалтерського обліку в товаристві та методику внутрішньогосподарського контролювання, узагальнення наслідків ревізії, написання висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях розглянуто результати реалізованого дослідження за задумом курсового проекту і виставлені путі відносно покращання перевірки основних засобів торговельних підприємств.

Реєстр застосованої літератури укладається з матеріалів, які були використані при розгляді тематики. За текстом роботи вставлені виноски на номер джерела в реєстрі.

У додатках представлені створені студентом форми документів, баланси та звіти про фінансові результати з річних звітів суб’єкта господарювання й оцінювальні таблиці а також первинні наслідки аналітичних обрахунків, другі джерела, використані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений згідно із методологічними рекомендаціями інституті, в якому він був захищений, а також згідно до правил МОН України. По тексту відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Пропонована курсова робота була вже успішно захищена у провідному університеті. Її можна застосовувати як шаблон для написання власної курсової роботи або для точнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.