Аудит основних засобів виробничих підприємств

Курсова робота (код: kr537)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика основних засобів виробничих підприємств
2. Сутність аудиту основних засобів виробничих підприємств
3. Нормативно-правове регулювання аудиту основних засобів виробничих підприємств і огляд спеціальної літератури
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Організація і планування аудиту основних засобів виробничих підприємств
6. Методика аудиту основних засобів виробничих підприємств
7. Аудит основних засобів виробничих підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю основних засобів виробничих підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота розподіляється на: введення, а також теоретичні частини і контрольні розділи та висновки і пропозиції, список застосованих джерел, додаткові матеріали.

В передмові розкрито актуальність тематики курсової роботи та ціль і завдання роботи, охарактеризовано предмети та об’єкти, інформацію і методологічні прийоми і отримані результати дослідження.

У теоретичній частині наведено економічний зміст об’єкту курсової, оцінку ступеню розробки цих питань нашими та іноземними фахівцями, визначення і обгрунтування доцільності свого напряму опрацювання проблеми і перегляд права і підстави й фахової літератури та складена оцінка становища структури менеджменту підприємства, проаналізовані його загальні статті діяльності й ресурсів в русі за попередні 3-4 періоди, можливості господарювання фірми взагалі і за певними напрямами та враження щодо ресурсів покращання якості функціонування фірми.

У аналітичній частині окреслено складання програми інспектування, методику контролю основних засобів виробничих підприємств й окреслено систему бухобліку у компанії і методику внутрішньогосподарського контролю та реалізація результатів перевірки, написання висновку контролю.

У висновку досліджено результати зробленого вивчення за задумом курсового дослідження, окреслені путі стосовно удосконалення аудиту основних засобів виробничих підприємств.

Список застосованої літератури складається із матеріалів, що були використані при вивченні тематики. За текстом курсовика проставлені виноски на номер літератури в переліку.

В додаткових матеріалах надані створені автором конфігурації документів, форма №1 і звіт про фінансові результати із річної звітності компанії й інформативні таблиці, загальні результати оцінювальних обчислень й другі матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно із методикою інституті, в якому він був захищений, а також згідно до вимог МОН України. За текстом представлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Дана курсова робота була вже успішно складена в провідному університеті. Її можна використовувати як приклад для виготовлення власної курсової роботи або для глибшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.