Аудит оборотних активів виробничих підприємств

Курсова робота (код: kr538)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення оборотних активів виробничих підприємств
2. Аудит оборотних активів виробничих підприємств як функція управління
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту оборотних активів виробничих підприємств
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Організація аудиту оборотних активів виробничих підприємств
6. Проведення аудиту оборотних активів виробничих підприємств
7. Аудит оборотних активів виробничих підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю оборотних активів виробничих підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота складається із підрозділів: введення, теоретичні розділи та контрольні частини, а також висновки і пропозиції, перелік використаних джерел і додатки.

В введенні проаналізовано значення теми курсового дослідження й ціль й задачі проекту й висунуто предмет та об’єкт, інформативні матеріали, методологічні прийоми, отримані результати дослідження.

В теоретичному розділі обстежено методичну характеристику предмету дослідження, оцінку ступеню розробки поточних проблем українськими та іноземними науковцями, визначення і обгрунтування вимоги особистого напрямку опрацювання проблеми і аналіз права і підстави й наукової літератури й складена характеристика системи побудови управління підприємства і оцінені його основні дані діяльності і ресурсів в русі за попередні 3-4 періоди і майбутнє господарювання компанії в цілому та за конкретними напрямами та оцінювання щодо ресурсів покращання якості функціонування товариства.

У прикладній рубриці проаналізовано планування інспектування, методику контролю оборотних активів виробничих підприємств й сформульовано систему фінансового обліку в підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролю та виведення результатів ревізії і написання звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях висвітлено результати проведеного опрацювання за ідеєю курсової роботи, виведені напрями щодо покращання аудиту оборотних активів виробничих підприємств.

Перелік вживаних джерел складається із матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. По тексту курсовика проставлені виноски на число джерела в переліку.

У додаткових матеріалах показані складені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіти про фінансові результати із річних звітів суб’єкта господарювання, оцінювальні таблиці а також загальні результати аналітичних розрахунків і інакші джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно із методологічними рекомендаціями ВИШі, в котрому він був зданий, а також згідно до правил МОН України. По тексту відображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу менеджменту. Пропонована курсова робота була вже благополучно складена у українському вищому навчальному закладі. Її можна застосовувати як стандарт для написання власної курсової роботи чи для сильнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.