Аудит заробітної плати виробничого підприємства

Курсова робота (код: kr539)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність заробітної плати виробничих підприємств
2. Місце аудиту заробітної плати виробничих підприємств в системі контролю
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту заробітної плати виробничих підприємств
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація аудиту заробітної плати виробничих підприємств
6. Методика аудиту заробітної плати виробничих підприємств
7. Удосконалення аудиту заробітної плати виробничих підприємств при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю заробітної плати виробничих підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота складається із підрозділів: введення й теоретичні частини і методологічні бази, а також висновки і пропозиції, список використаних джерел та додаткові матеріали.

У введенні висвітлено вагомість теми курсової роботи й ціль, задачі роботи, оглянуто предмет і об’єкти й інформативні матеріали та методичний спосіб й загальну характеристику роботи.

В першій частині роз'яснено методичну суть предмету курсової, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних проблем вітчизняними та іноземними вченими, визнання і доказ необхідності власного напряму опрацювання проблеми, аналіз законодавчої бази, професіональних джерел і подана характеристика порядку конструкції менеджменту фірми і охарактеризовані його загальні показники діяльності, активу і пасиву у русі за колишні три періоди й перспектива діяльності фірми взагалі та за деякими сторонами, враження стосовно ресурсів покращання якості поведінки компанії.

У аудиторській частині представлено складання програми перевірки й методологію перевірки заробітної плати виробничих підприємств, висунуто систему бухгалтерського обліку в фірмі і методику внутрішньогосподарського контролю й узагальнення результатів перевірки та складення висновку контролю.

В висновку роз'яснено результати проведеного вивчення за замислом курсового дослідження та репрезентовані шляхи для вдосконалення перевірки заробітної плати виробничих підприємств.

Регістр використаної літератури складається із матеріалів, що використовувались при розгляді теми. По тексту роботи виставлені виноски на число літератури у переліку.

В додатку представлені розроблені автором шаблони документів, баланси й звіт про сукупний дохід з фінансових звітів компанії а також інформаційні таблиці, первинні результати оцінювальних обрахунків а також інакші матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик написаний узгоджено з методологією інституті, де він захищався, а також відповідно до правил МОН України. За текстом відображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Надана курсова робота була уже успішно здана в українському ВУЗі. Її можливо споживати як стандарт для створення власної курсової роботи або для точнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.