Аудит доходів від операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr540)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення доходів від операційної діяльності
2. Сутність аудиту доходів від операційної діяльності
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту доходів від операційної діяльності
6. Методика аудиту доходів від операційної діяльності
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту доходів від операційної діяльності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю доходів від операційної діяльності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота охоплює наступні частини: передмова і концептуальні бази та практичні розділи й висновок, перелік уживаної літератури та додаток.

В преамбулі надано значення теми курсового дослідження і мету і задачі дослідження і опрацьовано предмет і об’єкт та інформацію і методичні засади, наукову новизну дослідження.

В концептуальному пункті розроблено фінансове поняття об’єкту роботи, оцінку ступеню розкриття досліджуваних проблем нашими та іноземними науковцями, визначення і обгрунтування потреби власного напрямку вивчення питання та перегляд правової бази та фахових джерел та зроблена аналітика системи конструкції менеджменту підприємства і охарактеризовані його основні дані діяльності й балансу в русі за попередні 3-4 роки й майбутнє розвитку компанії взагалі і за конкретними напрямами й оцінки стосовно можливостей покращення якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У аудиторському пункті опрацьовано організацію контролю та методику контролю доходів від операційної діяльності та роз'яснено систему бухгалтерського обліку у організації й методику внутрішнього контролю й реалізація результатів ревізії й створення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях опрацьовано результати проведеного вивчення за ідеєю курсової роботи, представлені напрями відносно покращання аудиту доходів від операційної діяльності.

Регістр уживаних джерел укладається з матеріалів, які використовувались при вивченні теми. За текстом роботи виставлені посилання на номер літератури в переліку.

У додаткових матеріалах представлені створені студентом шаблони документів, баланс й форма №2 з річних звітів суб’єкта господарювання та інформативні таблиці і загальні результати оцінювальних обрахунків й другі матеріали, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик створений узгоджено із методичкою ВИШі, в котрому він був захищений, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Приведена курсова робота була вже благополучно здана в провідному вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як зразок для створення особистої курсової роботи або для більшого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.