Аудит витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства

Курсова робота (код: kr541)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
2. Місце аудиту витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства в системі контролю
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація аудиту витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
6. Процес аудиту витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства
7. Методика аудиту витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит витрат виробництва та формування собівартості продукції"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота охоплює наступні частини: преамбула, а також концептуальні частини та аудиторські бази, а також висновки і пропозиції, регістр використаної літератури й додаток.

У введенні сформульовано важливість теми курсової роботи та ціль і завдання проекту і наведено предмет, об’єкти, інформаційну базу і методичні засади і наукову новизну проекту.

У концептуальному пункті роз'яснено економічне поняття об’єкту роботи, розгляд міри розкриття поточних тем вітчизняними та зарубіжними науковцями, визначення і обгрунтування необхідності свого напрямку опрацювання питання й обстеження права і основи та наукової літератури та висунута аналітика стану структури управління товариства та оцінені його основні статті господарювання та активу і пасиву в русі за останні три роки і перспективи діяльності фірми взагалі й за окремими курсами, враження відносно запасів покращення якості роботи компанії.

У дослідній рубриці проаналізовано складання програми перевірки та проведення аудиту витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства, представлено систему бухгалтерського обліку у компанії і методику внутрішнього контролювання, узагальнення результатів перевірки й складення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях розроблено результати виконаного досліду за концепцією курсового дослідження й репрезентовані пропозиції відносно вдосконалення контролю витрат виробництва та формування собівартості продукції підприємства.

Перелік уживаних джерел укладається з матеріалів, що були використані при вивченні тематики. За текстом курсовика проставлені посилання на число джерела в переліку.

В додаткових матеріалах виставлені складені автором форми документів, баланси та звіти про фінансові результати із статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності, інформативні табличні матеріали, первинні наслідки оцінювальних розрахунків, другі матеріали, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено з методологією ВИШі, де він захищався, а також узгоджено до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом зображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Представлена курсова робота була вже вдало здана в столичному ВУЗі. Її можливо вживати як приклад для виготовлення власної курсової роботи або для глибшого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.