Аудит дебіторської і кредиторської заборгованості підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr542)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
2. Аудит дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Організація аудиту дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
6. Проведення аудиту дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
7. Удосконалення аудиту дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: передмова, а також теоретичні бази і аналітичні основи і висновок, реєстр уживаної літератури й додаткові матеріали.

В передмові розглянуто важливість теми курсового дослідження та мету й задачі проекту, представлено предмет і об’єкти й інформаційну базу і методичні засоби і отримані результати роботи.

У концептуальному розділі опрацьовано загальний зміст об’єкту курсової, аналіз ступеню опрацювання цих питань українськими та закордонними вченими, визнання і доказ потреби власного напрямку опрацювання питання, оцінку нормативної бази й спеціальної літератури і складена оцінка системи структури управління компанії і охарактеризовані його основні дані діяльності, балансу в русі за останні 3-4 роки й майбутнє розвитку компанії взагалі і за відокремленими сторонами і оцінки відносно резервів підвищення ефективності роботи компанії.

В методологічній частині розкрито організацію перевірки й методику контролю дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі і охарактеризовано систему фінансового обліку в компанії й методику внутрішнього контролю й виведення наслідків ревізії та складення висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях висунуто наслідки реалізованого вивчення за ідеєю курсової роботи та репрезентовані напрями відносно покращення контролю дебіторської і кредиторської заборгованості підприємств торгівлі.

Перелік використаної літератури збирається із матеріалів, які були використані при розгляді теми. По тексту курсовика вставлені виноски на номер джерела в регістрі.

У додатках надані розроблені автором шаблони документів, баланс, звіти про фінансові результати з фінансової звітності фірми а також інформаційні таблиці та попередні результати оцінювальних розрахунків, інакші матеріали, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно із методичкою ВИШі, в котрому він був зданий, а також згідно до установ МОН України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу менеджменту. Поточна курсова робота була вже вдало складена у українському ВУЗі. Її можливо вживати як зразок для створення особистої курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.