Аудит ризику банкрутства суб'єктів господарювання

Курсова робота (код: kr543)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика ризику банкрутства суб'єктів господарювання
2. Аудит ризику банкрутства суб'єктів господарювання в системі управління підприємством
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту ризику банкрутства суб'єктів господарювання
6. Процес аудиту ризику банкрутства суб'єктів господарювання
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту ризику банкрутства суб'єктів господарювання
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю ризику банкрутства суб'єктів господарювання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота має такі розділи як передмова і теоретичні основи, методологічні частини та висновки і пропозиції, реєстр уживаної літератури, додаток.

У введенні визначено вагомість тематики курсової роботи, мету, завдання дослідження й розкрито предмети і об’єкти й інформативні матеріали й методи і напрямки апробації роботи.

У концептуальному розділі окреслено фінансову характеристику предмету роботи, оцінку міри опрацювання поточних проблем українськими та іноземними ученими, визначення і підтвердження доцільності власного напрямку опрацювання питання, аналіз права і бази й професійної літератури, зроблена характеристика становища структури менеджменту підприємства і проаналізовані його основні показники господарювання та ресурсів в динаміці за останні три періоди та майбутнє розвитку товариства загалом та за деякими шляхами й оцінки відносно можливостей покращання ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

В дослідній рубриці з'ясовано організацію контролю та методику перевірки ризику банкрутства суб'єктів господарювання і окреслено систему бухобліку в товаристві й методику внутрішньогосподарського контролювання, реалізація результатів ревізії, створення звіту контролю.

У висновку опрацьовано результати виконаного опрацювання за замислом курсового дослідження та висунуті напрями для покращання аудиту ризику банкрутства суб'єктів господарювання.

Список вживаних джерел укладається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. За текстом курсовика виставлені посилання на число літератури у регістрі.

В додаткових матеріалах надані розроблені студентом конфігурації документів, форма №1, звіти про фінансові результати з річної звітності фірми, оцінювальні табличні матеріали і загальні наслідки оцінювальних розрахунків й другі джерела, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно з методичними рекомендаціями ВУЗу, в якому він був зданий, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Дійсна курсова робота була вже вдало захищена в столичному ВУЗі. Її можливо використовувати як шаблон для виготовлення Вашої курсової роботи чи для точнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.