Аудит ризиків комерційного банку

Курсова робота (код: kr544)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення ризиків комерційного банку
2. Аудит ризиків комерційного банку в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту ризиків комерційного банку
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація і планування аудиту ризиків комерційного банку
6. Проведення аудиту ризиків комерційного банку
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту ризиків комерційного банку
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю ризиків комерційного банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота структурується на: вступ та теоретичні рубрики, а також методичні бази, висновок, перелік вживаних джерел й додаток.

В вступі визначено важливість тематики курсової роботи, мету й задачі проекту, визначено предмет і об’єкт, інформацію та методи, загальну характеристику дослідження.

В першій рубриці оцінено практичне поняття предмету курсової, оцінку ступеню розкриття досліджуваних проблем нашими та закордонними вченими, визначення і обгрунтування вимоги власного напряму дослідження теми й оцінку законодавства і основи і професіональної літератури, надана оцінка становища конструкції управління суб’єкта господарської діяльності й проаналізовані його головні показники діяльності та ресурсів в русі за колишні три роки й перспектива розвитку фірми загалом і за відокремленими курсами та оцінки відносно запасів покращання якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У прикладній частині охарактеризовано складання програми перевірки і здійснення перевірки ризиків комерційного банку та окреслено систему фінансового обліку в товаристві і методику внутрішнього контролю й реалізація результатів перевірки і написання звіту контролю.

В висновку розроблено результати проведеного вивчення за темою курсової роботи і показані пропозиції стосовно удосконалення контролю ризиків комерційного банку.

Список застосованої літератури укладається з матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. По тексту роботи проставлені виноски на номер літератури у списку.

У додатку показані розроблені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про сукупний дохід з річних звітів компанії, інформативні табличні матеріали а також первинні наслідки аналітичних обрахунків та інші джерела, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик написаний відповідно з методичкою вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу менеджменту. Запропонована курсова робота була уже благополучно складена у столичному ВУЗі. Її можна використовувати як приклад для створення Вашої курсової роботи чи для більшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.