Аудит ефективності використання дебіторської заборгованості

Курсова робота (код: kr545)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика ефективності використання дебіторської заборгованості
2. Аудит ефективності використання дебіторської заборгованості як функція управління
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту ефективності використання дебіторської заборгованості
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту ефективності використання дебіторської заборгованості
6. Проведення аудиту ефективності використання дебіторської заборгованості
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту ефективності використання дебіторської заборгованості
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю ефективності використання дебіторської заборгованості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит ефективності використання дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота складається із підрозділів: преамбула й концептуальні пункти й прикладні розділи та висновки і пропозиції, реєстр використаних джерел і додаткові матеріали.

В передмові висвітлено значення тематики курсового проекту й мету, задачі роботи і вивчено предмет, об’єкти й інформаційну базу і методичний спосіб, наукову новизну дослідження.

У теоретичному розділі обстежено загальну сутність предмету роботи, оцінку рівня розробки досліджуваних тем вітчизняними та іноземними фахівцями, визнання і обгрунтування вимоги власного напрямку дослідження проблеми і перегляд нормативної бази, професіональної літератури, зроблена аналітика становища конструкції керування суб’єкта господарювання і оцінені його головні статті діяльності та ресурсів в динаміці за колишні три роки і перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому та за конкретними шляхами та оцінки стосовно запасів покращення якості поведінки суб’єкта господарювання.

У методичному розділі простежено систему інспектування та проведення перевірки ефективності використання дебіторської заборгованості та висунуто систему бухобліку в фірмі й методику внутрішнього контролювання і виведення наслідків ревізії та складення висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях обстежено результати здійсненого досліду за задумом курсової роботи і показані пропозиції відносно удосконалення контролю ефективності використання дебіторської заборгованості.

Регістр застосованих джерел складається із матеріалів, що були використані при розгляді теми. За текстом курсовика проставлені посилання на число джерела в переліку.

У доповненнях виставлені розроблені студентом шаблони документів, форма №1 і форма №2 з фінансової звітності товариства, аналітичні таблиці й попередні наслідки аналітичних розрахунків і другі джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик створений згідно із методологічними рекомендаціями ВИШі, в котрому він був захищений, а також згідно до установ МОН України. За текстом надані ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Дійсна курсова робота була вже якісно складена в українському інституті. Її можна вживати як приклад для написання Вашої курсової роботи чи для більшого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.