Аудит ефективності та інтенсивності використання власного капіталу підприємства

Курсова робота (код: kr546)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика ефективності та інтенсивності використання власного капіталу підприємства
2. Місце аудиту ефективності та інтенсивності використання власного капіталу підприємства в системі контролю
3. Законодавча база і література з аудиту ефективності та інтенсивності використання власного капіталу підприємства
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту ефективності та інтенсивності використання власного капіталу підприємства
6. Методика аудиту ефективності та інтенсивності використання власного капіталу підприємства
7. Аудит ефективності та інтенсивності використання власного капіталу підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю ефективності та інтенсивності використання власного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит ефективності та інтенсивності використання власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота складається із підрозділів: преамбула, а також теоретичні основи і практичні основи, а також висновки і пропозиції, реєстр уживаної літератури й додаток.

В введенні опрацьовано актуальність теми курсової роботи й ціль та завдання дослідження, оцінено предмети і об’єкт й інформаційні бази та методи й наукову новизну роботи.

У концептуальному пункті наведено методичну сутність об’єкту дослідження, розгляд рівня опрацювання досліджуваних тем нашими та іноземними ученими, визнання і обгрунтування доцільності особистого напрямку дослідження теми та перегляд права і підстави, спеціальних джерел й надана оцінка становища конструкції керування фірми, оцінені його загальні статті діяльності та балансу у динаміці за попередні три періоди й майбутнє розвитку фірми взагалі, за деякими шляхами та оцінки стосовно ресурсів покращання якості функціонування суб’єкта господарювання.

В другій частині розглянуто складання програми інспектування та методику аудиту ефективності та інтенсивності використання власного капіталу підприємства й роз'яснено систему бухгалтерського обліку в компанії та методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація результатів ревізії та складення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях розглянуто наслідки здійсненого досліду за задумом курсового дослідження й представлені путі для удосконалення перевірки ефективності та інтенсивності використання власного капіталу підприємства.

Реєстр використаної літератури складається із матеріалів, що були використані при розгляді тематики. За текстом роботи проставлені виноски на число літератури у переліку.

В додатку показані складені студентом шаблони документів, форма №1, форма №2 із фінансових звітів підприємства і інформаційні таблиці, попередні наслідки оцінювальних обчислень й другі джерела, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик створений відповідно з методичкою ВИШі, в якому він був зданий, а також узгоджено до потреб МОН України. За текстом представлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу менеджменту. Дана курсова робота була вже вдало здана у українському ВУЗі. Її можливо використовувати як зразок для виготовлення особистої курсової роботи чи для більшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.