Аудит амортизації інших необоротних матеріальних активів

Курсова робота (код: kr547)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення амортизації інших необоротних матеріальних активів
2. Місце аудиту амортизації інших необоротних матеріальних активів в системі контролю
3. Нормативно-правове регулювання аудиту амортизації інших необоротних матеріальних активів і огляд спеціальної літератури
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту амортизації інших необоротних матеріальних активів
6. Процес аудиту амортизації інших необоротних матеріальних активів
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту амортизації інших необоротних матеріальних активів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю амортизації інших необоротних матеріальних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: вступ і концептуальні основи, а також контрольні рубрики, висновки і пропозиції, список застосованих джерел та додаткові матеріали.

У вступі визначено важливість теми курсового проекту та ціль, завдання проекту і сформульовано предмети й об’єкти, інформаційні бази і методологічні прийоми і напрямки апробації роботи.

У концептуальній частині окреслено загальну сутність предмету роботи, аналіз рівня опрацювання поточних проблем українськими та іноземними науковцями, визначення і доведення вимоги власного напряму дослідження питання, обстеження правової основи та професійних джерел й надана аналітика порядку конструкції менеджменту фірми й проаналізовані його основні показники господарювання й балансу у русі за останні три роки та можливості діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом і за деякими курсами і оцінювання відносно резервів покращання ефективності роботи компанії.

У аналітичній рубриці висвітлено систему контролю, методику контролю амортизації інших необоротних матеріальних активів, з'ясовано систему бухгалтерського обліку в фірмі й методику внутрішньогосподарського контролю і реалізація результатів перевірки та створення звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях роз'яснено наслідки здійсненого дослідження за темою курсового проекту і виведені пропозиції відносно покращання контролю амортизації інших необоротних матеріальних активів.

Реєстр вживаної літератури складається із матеріалів, які були використані при розгляді тематики. По тексту роботи виставлені посилання на число літератури у регістрі.

В доповненнях надані створені студентом форми документів, баланси й форма №2 із річних звітів фірми а також інформаційні табличні матеріали і поточні результати аналітичних обчислень, інші джерела, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний узгоджено із методичними рекомендаціями ВУЗу, в котрому він був захищений, а також відповідно до вимог МОН України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Пропонована курсова робота була вже благополучно захищена у столичному вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як зразок для виготовлення особистої курсової роботи чи для більшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.