Аудит оборотного капіталу підприємства

Курсова робота (код: kr548)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність оборотного капіталу підприємств
2. Місце аудиту оборотного капіталу підприємств в системі контролю
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту оборотного капіталу підприємств
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація аудиту оборотного капіталу підприємств
6. Процес аудиту оборотного капіталу підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту оборотного капіталу підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю оборотного капіталу підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота має такі розділи як введення, теоретичні пункти, аналітичні розділи та висновок, реєстр використаної літератури і додатки.

В преамбулі розкрито актуальність теми курсового проекту й мету й задачі дослідження та охарактеризовано предмети, об’єкт та інформативні матеріали й методичний спосіб і напрямки апробації проекту.

У першому розділі висвітлено фінансовий зміст об’єкту роботи, розгляд міри розробки поточних проблем нашими та зарубіжними вченими, визначення і підтвердження необхідності власного напряму опрацювання питання, аналіз правової бази, наукової літератури та зроблена аналітика порядку побудови управління товариства і проаналізовані його головні показники господарювання й ресурсів у русі за попередні 3-4 роки та перспективи діяльності товариства в цілому та за окремими курсами й враження щодо запасів покращання ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

У прикладній рубриці висунуто організацію контролю й здійснення аудиту оборотного капіталу підприємств і оглянуто систему фінансового обліку в підприємстві і методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація результатів контролю та складення звіту перевірки.

У висновку розкрито результати проведеного досліду за темою курсової роботи та виставлені шляхи відносно покращання перевірки оборотного капіталу підприємств.

Реєстр застосованої літератури складається з матеріалів, що використовувались при вивченні проблеми. За текстом роботи проставлені виноски на число літератури у реєстрі.

В додатках представлені складені студентом форми документів, форма №1 та звіти про фінансові результати з статистичної звітності фірми й інформаційні табличні матеріали та попередні результати аналітичних обрахунків, інші матеріали, вживані в курсовій роботі.

Курсовик створений згідно з методологією вищому навчальному закладі, в якому він захищався, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Поточна курсова робота була вже якісно здана в провідному ВУЗі. Її можна вживати як шаблон для виготовлення особистої курсової роботи або для глибшого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.