Аудит оборотних активів

Курсова робота (код: kr549)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність оборотних активів підприємства
2. Місце аудиту оборотних активів підприємства в системі контролю
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту оборотних активів підприємства
6. Проведення аудиту оборотних активів підприємства
7. Методика аудиту оборотних активів підприємства в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю оборотних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота охоплює наступні частини: передмова, теоретичні пункти й прикладні рубрики й висновок, регістр застосованих джерел і додаткові матеріали.

В преамбулі сформульовано важливість тематики курсового дослідження і мету і задачі дослідження та роз'яснено предмети та об’єкт та інформаційні бази, методи та наукову новизну дослідження.

У теоретичному розділі вивчено фінансову сутність предмету курсової, розгляд міри опрацювання цих тем українськими та закордонними вченими, визначення і обгрунтування вимоги особистого напрямку дослідження теми і характеристику нормативної основи й професійної літератури й складена характеристика становища структури управління товариства й оцінені його загальні показники діяльності й активу і пасиву у динаміці за колишні три роки і можливості розвитку компанії в цілому і за деякими сторонами та оцінювання стосовно ресурсів покращання якості роботи фірми.

У аналітичному розділі досліджено систему інспектування та проведення аудиту оборотних активів підприємства та охарактеризовано систему бухобліку у товаристві, методику внутрішньогосподарського контролювання, узагальнення наслідків перевірки й складення звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях визначено результати виконаного досліду за замислом курсового проекту та висунуті напрями для вдосконалення контролю оборотних активів підприємства.

Регістр вживаних джерел збирається із матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. За текстом курсовика вставлені посилання на число джерела в регістрі.

У додаткових матеріалах виставлені створені автором форми документів, форма №1 й звіт про фінансові результати з статистичної звітності підприємства а також аналітичні табличні матеріали а також загальні наслідки аналітичних обчислень, інші матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний відповідно з методичними рекомендаціями університеті, де він захищався, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту надані ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Дана курсова робота була уже благополучно здана у київському вищому навчальному закладі. Її можна вживати як стандарт для виготовлення особистої курсової роботи або для точнішого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.