Аудит джерел фінансування підприємства

Курсова робота (код: kr550)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення джерел фінансування підприємства
2. Аудит джерел фінансування підприємства як функція управління
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту джерел фінансування підприємства
6. Методика аудиту джерел фінансування підприємства
7. Удосконалення аудиту джерел фінансування підприємства при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю джерел фінансування підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота розподіляється на: передмова, концептуальні частини, аналітичні основи та висновок, перелік вживаних джерел і додаток.

В введенні обстежено значення теми курсового проекту та мету й задачі роботи та обстежено предмети та об’єкти та інформативні матеріали і методичні засади, наукову новизну дослідження.

В концептуальному розділі представлено практичний зміст предмету курсової, аналіз рівня опрацювання поточних питань нашими та зарубіжними фахівцями, визнання і обгрунтування вимоги особистого напряму опрацювання теми та перегляд права і бази та спеціальних джерел, надана характеристика порядку структури менеджменту компанії, охарактеризовані його основні статті діяльності, активу і пасиву в динаміці за попередні 3-4 роки й майбутнє господарювання компанії в цілому й за окремими сторонами і оцінку відносно запасів покращення ефективності поведінки товариства.

В методичній частині сформульовано складання програми контролю і методологію перевірки джерел фінансування підприємства та оглянуто систему бухобліку в фірмі, методику внутрішнього контролювання й узагальнення результатів ревізії й складення звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях простежено наслідки виконаного дослідження за ідеєю курсової роботи й показані шляхи відносно покращання аудиту джерел фінансування підприємства.

Список застосованих джерел укладається із матеріалів, що були використані при дослідженні теми. За текстом курсовика проставлені виноски на число джерела в переліку.

В додаткових матеріалах виставлені створені автором конфігурації документів, баланс, звіти про фінансові результати з річних звітів компанії, інформативні таблиці а також поточні результати оцінювальних обрахунків та другі матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик створений узгоджено з методичкою інституті, де він був захищений, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Ця курсова робота була вже вдало захищена в київському вищому навчальному закладі. Її можна вживати як шаблон для створення власної курсової роботи або для більшого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.