Аудит платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства

Курсова робота (код: kr551)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика Аналіз платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
2. Аудит Аналіз платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства як функція управління
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Організація аудиту Аналіз платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
6. Проведення аудиту Аналіз платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства
7. Методика аудиту Аналіз платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота включає вступ, теоретичні основи й контрольні розділи, висновок, регістр уживаної літератури й додаток.

В преамбулі опрацьовано вагомість теми курсового проекту і мету та задачі роботи і розкрито предмет та об’єкт, інформаційну базу і методологічні прийоми й напрямки апробації проекту.

У першому пункті проаналізовано методичну сутність об’єкту дослідження, оцінку ступеню розкриття поточних питань українськими та зарубіжними науковцями, визнання і підтвердження доцільності власного напряму дослідження теми та оцінку права і підстави і спеціальної літератури і подана аналітика порядку побудови керування товариства та охарактеризовані його основні статті діяльності та балансу у русі за колишні три роки і перспективи розвитку компанії загалом і за конкретними шляхами й оцінювання відносно резервів покращення якості роботи суб’єкта господарської діяльності.

В другій рубриці вивчено організацію контролю й здійснення аудиту платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства, простежено систему бухобліку у товаристві, методику внутрішньогосподарського контролювання та виведення результатів контролю і написання звіту перевірки.

У висновку представлено результати виконаного дослідження за ідеєю курсового дослідження, описані путі відносно покращання контролю платоспроможності та ймовірного банкрутства підприємства.

Перелік вживаної літератури збирається з матеріалів, які використовувались при дослідженні проблеми. За текстом курсовика проставлені виноски на номер джерела у списку.

В додатку показані складені студентом конфігурації документів, баланс і звіт про фінансові результати із річних звітів фірми та аналітичні таблиці а також попередні результати оцінювальних обчислень, інакші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик написаний відповідно з методичними рекомендаціями ВУЗу, в котрому він був захищений, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту відображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Пропонована курсова робота була вже якісно захищена в столичному вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як шаблон для написання своєї курсової роботи або для глибшого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік, аналіз і аудит орендних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.