Аудит валютних операцій підприємства

Курсова робота (код: kr552)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність валютних операцій підприємств
2. Сутність аудиту валютних операцій підприємств
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Планування процесу аудиту валютних операцій підприємств
6. Процес аудиту валютних операцій підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту валютних операцій підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю валютних операцій підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота охоплює наступні частини: преамбула і теоретичні розділи і методологічні розділи, висновок, регістр застосованої літератури та доповнення.

В передмові сформульовано значення тематики курсового проекту і ціль та задачі дослідження та розкрито предмет та об’єкт й інформативні матеріали й методичний спосіб й наукову новизну роботи.

У теоретичній рубриці досліджено економічне поняття предмету роботи, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних проблем нашими та зарубіжними вченими, визнання і доказ вимоги особистого напряму вивчення питання, аналіз законодавства і основи й спеціальних джерел та подана аналітика становища структури управління підприємства й охарактеризовані його головні дані господарювання й ресурсів у динаміці за попередні три роки й можливості розвитку товариства взагалі й за окремими напрямами й оцінку щодо можливостей підвищення ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У другому пункті розкрито організацію контролю і здійснення контролю валютних операцій підприємств і розкрито систему бухобліку в підприємстві та методику внутрішнього контролювання, узагальнення результатів ревізії і складення звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях проаналізовано наслідки проведеного досліду за задумом курсового дослідження і показані пропозиції відносно удосконалення контролю валютних операцій підприємств.

Список вживаної літератури збирається із матеріалів, які використовувались при вивченні проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на число джерела в переліку.

У додатках надані складені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан, звіт про сукупний дохід з фінансової звітності товариства а також аналітичні табличні матеріали, поточні наслідки аналітичних обрахунків а також інші матеріали, використані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено із методологією ВУЗу, де він захищався, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом представлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Поточна курсова робота була уже благополучно здана в провідному університеті. Її можливо використовувати як стандарт для написання власної курсової роботи або для точнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.