Аудит чистого прибутку підприємства

Курсова робота (код: kr553)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення чистого прибутку підприємств
2. Аудит чистого прибутку підприємств в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту чистого прибутку підприємств
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Планування процесу аудиту чистого прибутку підприємств
6. Процес аудиту чистого прибутку підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту чистого прибутку підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю чистого прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота має такі розділи як вступ та теоретичні бази, а також практичні пункти, а також висновок, регістр вживаних джерел та додатки.

У введенні визначено значення тематики курсової роботи і мету та задачі проекту і розглянуто предмети й об’єкт, інформативні матеріали і методичні засоби й отримані результати роботи.

В концептуальній рубриці оцінено фінансову сутність об’єкту роботи, оцінку рівня опрацювання цих тем вітчизняними та зарубіжними вченими, визнання і підтвердження необхідності особистого напрямку дослідження питання і аналіз законодавчої основи та спеціальної літератури і складена оцінка стану структури менеджменту суб’єкта господарювання, оцінені його основні показники діяльності й ресурсів в русі за колишні три роки, майбутнє діяльності компанії в цілому, за деякими шляхами та оцінки відносно резервів покращення якості роботи фірми.

В аналітичній частині вивчено організацію інспектування, методику аудиту чистого прибутку підприємств і розроблено систему фінансового обліку у підприємстві й методику внутрішнього контролювання і узагальнення наслідків ревізії та складання висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях розкрито наслідки здійсненого досліду за задумом курсового проекту, репрезентовані напрями щодо вдосконалення перевірки чистого прибутку підприємств.

Реєстр уживаної літератури складається з матеріалів, що були використані при вивченні теми. По тексту курсовика вставлені посилання на номер літератури у регістрі.

У додатках виставлені розроблені автором форми документів, баланси, форма №2 із фінансової звітності товариства й інформаційні табличні матеріали й первинні наслідки оцінювальних розрахунків й інакші матеріали, використані у курсовому проекті.

Курсовик створений узгоджено із методологією ВИШі, де він захищався, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом вставлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Пропонована курсова робота була вже благополучно захищена у українському ВУЗі. Її можна використовувати як зразок для написання своєї курсової роботи чи для точнішого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.